|
Auteur |
Bericht |
ergo sum Redacteur
Leeftijd: 120
Sterrenbeeld: 
Berichten: 17065
|
Geplaatst: za 25 aug 2007 2:07 Onderwerp: |
|
|
cogito-ergo-sum schreef: | tikSimone schreef: | Die houdt cogito dan ook zorgvuldig anoniem  |
Correct ja... |
 _________________ Vivere est cogitare.
 |
|
|
|
 |
Yetl
Leeftijd: 44 Geslacht:  Sterrenbeeld:  Studieomgeving (BA): HvU
Berichten: 109
|
Geplaatst: za 25 aug 2007 18:35 Onderwerp: |
|
|
ergo sum schreef: | cogito-ergo-sum schreef: | tikSimone schreef: | Die houdt cogito dan ook zorgvuldig anoniem  |
Correct ja... |
 |
Waarom eigenlijk? Tenzij je een overeenkomst hebt getekend waarin je geheimhouding beloofd, is er toch niets mis met het delen van dit soort informatie?  _________________ Messenger at Arms |
|
|
|
 |
tikSimone
Leeftijd: 59 Geslacht:  Sterrenbeeld:  Studieomgeving (BA): EUR Studieomgeving (MA): EUR Berichten: 12147
|
Geplaatst: zo 26 aug 2007 22:50 Onderwerp: |
|
|
De informatie wordt ook wel gedeeld, alleen de identiteit van de informant niet. En da's prima. _________________ Nait soez'n, moar doun! |
|
|
|
 |
cogito-ergo-sum
Leeftijd: 39 Geslacht:  Sterrenbeeld:  Studieomgeving (BA): EUR
Berichten: 128
|
Geplaatst: ma 27 aug 2007 11:25 Onderwerp: |
|
|
tikSimone schreef: | De informatie wordt ook wel gedeeld, alleen de identiteit van de informant niet. En da's prima. |
 |
|
|
|
 |
Anien
Leeftijd: 55 Geslacht:  Sterrenbeeld:  Studieomgeving (BA): EUR Studieomgeving (MA): EUR Berichten: 84
|
Geplaatst: di 28 aug 2007 21:52 Onderwerp: |
|
|
Yetl schreef: | Wanneer ik IJ was zou ik 100 willekeurige proefzaakjes voor de kantonrechter brengen. Een groot gedeelte van dit soort zaken wordt met een verstekvonnis afgedaan. |
en de deurwaarder gaat gewoon executeren? |
|
|
|
 |
blackdiamond
Studieomgeving (BA): OU
Berichten: 86
|
Geplaatst: di 04 sep 2007 23:48 Onderwerp: |
|
|
Tukker schreef: | Beste Edwin,
Ga eerst even een schriftelijk bewijs vragen van de rechtsgrond die tot de vordering heeft geleid. Er moet dus een overeenkomst zijn. Nu kan het zijn dat de verbintenissen tot betaling van een geldsom periodiek onstaan (opeisbare vorderingen). Zoals bij een abonnement. Dit in verband met de verjaringstermijn.
Vervolgens navragen wie de vordering in rechte toekomt, T.mobile of het incassobureau. Het incassobureau kan ook in opdracht en voor rekening van T.mobile de vordering innen.
Heeft het T.mobile de vordering aan het incassobureau overgedragen dan gelden de regels van art. 3:94 BW (overdragen van een vordering op naam)
In Nederland kan het overdragen van een vordering op naam op twee manieren, die zijn vastgelegd in art. 3:94 van het Burgerlijk Wetboek. Deze manieren zijn:
* De 'klassieke' manier, waarbij de levering slechts effect heeft, als aan de cessus mededeling is gedaan van de levering. Tot die tijd heeft de cessie ook tussen de cedent en de cessionaris nog geen werking.
* De nieuwe manier, geïntroduceerd op 1 oktober 2004, waarbij de cessie kan plaatsvinden zonder mededeling aan de debiteur. Deze wijze van cessie wordt ook wel aangeduid als stille cessie.
In beide gevallen moet een akte worden opgemaakt door de cedent en de cessionaris.
Om cessie mogelijk te maken zonder dat mededeling aan de debiteur is gedaan, moet aan de volgende voorwaarden zijn voldaan:
* de akte is een authentieke of een geregistreerde onderhandse;
* de over te dragen rechten bestaan reeds op het tijdstip van de levering, of zullen rechtstreeks worden verkregen uit een dan reeds bestaande rechtsverhouding.
Vraag dus ook of er een zo genaamde akte van sessie is.
Wel vreemd dat de vordering voor jou uit de lucht komt vallen, maar gezien de verstreken tijd ook niet ondenkbaar.
Succes. |
tssss waarom zou hij dit in hemelsnaam doen? De incasseerder betreft een van de grootste incassobureau's in Nederland. Al wekt de vrager maar de enige schijn dat hij de vordering erkent wordt hij gedagvaard en kan hij zich verantwoorden bij de kantonrechter. Bewijs vragen? Hij zit toch niet in een procedure? |
|
|
|
 |
|