Content Syndication
|
|
|
Plaatsen slimme meter verloopt voorspoedig |
Geplaatst: di 05 mrt 2013 12:15
De kleinschalige uitrol van de slimme meters door de regionale netbeheerders verloopt goed en klantvriendelijk. Naar verwachting zijn er eind van dit jaar tussen de 400.000 en 500.000 huishoudens voorzien van een slimme meter.
Dit blijkt uit de monitoringsrapportage van de Nederlandse Mededingingsautoriteit (NMa) die onlangs door minister Kamp van Economische Zaken aan de Tweede Kamer is gestuurd. Met behulp van slimme meters kan de consument het eigen energieverbruik in de gaten houden. Ook ... »
|
Lees meer | Reacties
|
NMa beboet uienhandelaren voor kartel |
Geplaatst: vr 15 feb 2013 12:00
De Nederlandse Mededingingsautoriteit (NMa) heeft zeven ondernemingen die eerstejaars plantuien telen, verwerken en verhandelen beboet voor verboden kartelafspraken over het vernietigen van delen van al ingezaaide akkers met plantuien in 2009. Volgens de NMa probeerden deze ondernemers door het aanbod te verkleinen een hogere prijs voor de plantuien te krijgen.
Om het eens te worden over die vernietiging van plantuien en om er zeker van te zijn dat de karteldeelnemers zich aan de afspraken hi... »
|
Lees meer | Reacties
|
Damen Shipyards Group mag Shipdock overnemen |
Geplaatst: di 29 jan 2013 13:30
De Nederlandse Mededingingsautoriteit (NMa) heeft de overname van Shipdock door Damen goedgekeurd. Uit het onderzoek van de NMa blijkt dat er naast Shipdock en Damen voldoende ondernemingen in binnen- en buitenland overblijven waar rederijen uit kunnen kiezen om hun schepen te laten repareren en onderhouden.
De NMa heeft in haar onderzoek met name gekeken naar de gevolgen voor de concurrentie voor de reparatie en het onderhoud van grote marineschepen. De Koninklijke Marine besteedt deze werk... »
|
Lees meer | Reacties
|
|
Alle lessen in het voortgezet onderwijs moeten worden gegeven door daartoe bevoegde leraren (of leraren in opleiding) om de kwaliteit van het onderwijs te garanderen en te verbeteren. Dit is afgesproken in het Nationaal Onderwijsakkoord. Besturen en scholen moeten onbevoegde leraren stimuleren om een bevoegdheid te halen. Dat kondigt staatssecretaris Sander Dekker (onderwijs) vandaag aan in zijn plan van aanpak om onbevoegden voor de klas terug te dringen. Met deze aanpak ontstaat een sluitende... |
|
|
|
|