hoofdpijn
Leeftijd: 43 Geslacht:  Sterrenbeeld: 
Berichten: 2
|
Geplaatst: zo 02 sep 2012 8:41 Onderwerp: stiefmoeder en erfenis |
|
|
Op dit moment is er een bijzondere vreemde situatie gaande bij een kennis,
Even kort uitgelegd:
Vader is getrouwd met een buitenlandse vrouw net een jaar, deze vrouw is rond de 30 jaar.
Hij heeft 3 kinderen van zijn vorige huwelijk waarvan 1 dochter helaas is overleden.
Nou is hijzelf pas overleden en dan wordt vervolgens kort door de bocht alles van de vrouw en de kinderen krijgen hun deel pas als zij overlijd.
Maar nou is eer een onbekende vrouw opgedoken die deze dame "helpt" maar rare dingen doet en aangezien de buitenlandse dame niet goed Nederlands spreek en erg onzeker is kan daar goed misbruik gemaakt worden zijn we bang er gebeuren namelijk al vreemde dingen.
De vreemde vrouw heeft al haar post, weet de pincodes,vraagt geld zonder facturen voor haar diensten (over de 400 euro voor 3 dagen waar ze 1 telefoontje heeft gepleegd), de familie mag niets weten wat ze doet en heeft de moeder van de buitenlandse vrouw ervan overtuigd dat ze een brief heeft gestuurd naar de vreemde dame om zo haar de rechten te geven om alles te regelen en volmacht te maken over de buitenlandse dame.
Kan dit zomaar ?
en de familie is bang dat het erfdeel van de kinderen in gevaar komt.
wat moeten ze doen? |
|