Gebruikersnaam:   Wachtwoord:   Gratis Registreren | Wachtwoord vergeten? Blog
Rechtenforum.nl
Rechtenforum.nl Rechtenforum.nl
 
Controle paneel
Registreren Registreren
Agenda Agenda
Help Help
Zoeken Zoeken
Inloggen Inloggen

Partners
Energie vergelijken
Internet vergelijken
Hypotheekadviseur
Q Scheidingsadviseurs
Vergelijk.com

Rechtsbronnen
Rechtspraak
Kamervragen
Kamerstukken
AMvBs
Beleidsregels
Circulaires
Koninklijke Besluiten
Ministeriële Regelingen
Regelingen PBO/OLBB
Regelingen ZBO
Reglementen van Orde
Rijkskoninklijke Besl.
Rijkswetten
Verdragen
Wetten Overzicht

Wettenbundel
Awb - Algm. w. best...
AWR - Algm. w. inz...
BW Boek 1 - Burg...
BW Boek 2 - Burg...
BW Boek 3 - Burg...
BW Boek 4 - Burg...
BW Boek 5 - Burg...
BW Boek 6 - Burg...
BW Boek 7 - Burg...
BW Boek 7a - Burg...
BW Boek 8 - Burg...
FW - Faillissement...
Gemw - Gemeente...
GW - Grondwet
KW - Kieswet
PW - Provinciewet
WW - Werkloosheid...
Wbp - Wet bescherm...
IB - Wet inkomstbel...
WAO - Wet op de arb..
WWB - W. werk & bij...
RV - W. v. Burgerlijk...
Sr - W. v. Strafrecht
Sv - W. v. Strafvor...

Visie
Werkgevers toch ...
Waarderingsperik...
Het verschonings...
Indirect discrim...
Een recht op ide...
» Visie insturen

Rechtennieuws.nl
Loods mag worden...
KPN bereikt akko...
Van der Steur wi...
AKD adviseert de...
Kneppelhout beno...
» Nieuws melden

Snellinks
EUR
OUNL
RuG
RUN
UL
UM
UU
UvA
UvT
VU
Meer links

Rechtenforum
Over Rechtenforum
Maak favoriet
Maak startpagina
Mail deze site
Link naar ons
Colofon
Meedoen
Feedback
Contact

Recente topics
Uwv, zw en bet...
Force justice ...
Briefadres bij...
verkiezingsbed...
Volkshuisevest...

Carrière
Boekel De Nerée
CMS DSB

Content Syndication


 
Het is nu ma 04 aug 2025 22:16
Bekijk onbeantwoorde berichten

Tijden zijn in GMT + 2 uur

penibele situatie omtrent zoontje (8mnd)
Moderators: Nemine contradicente, Flash, StevenK, Moderator Team

 
Plaats nieuw bericht   Plaats reactie Pagina 1 van 1
Printvriendelijk | E-mail vriend(in) Vorige onderwerp | Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
chrisje6



Leeftijd: 39
Geslacht: Vrouw
Sterrenbeeld: Schorpioen


Berichten: 12


BerichtGeplaatst: do 14 jul 2011 12:06    Onderwerp: penibele situatie omtrent zoontje (8mnd) Reageer met quote Naar onder Naar boven

Situatie is als volgt:

Moeder woont met haar zoontje van 8 maanden bij haar ouders in. Ouders zien moeder als "veertien jaar ellende" en behandelen haar niet als volwaardig. Moeder heeft geen huissleutel, haar laptop is in beslag genomen en ze mag niet bellen met haar ex-vriend over omgang met hun zoontje. Alle mogelijke manieren om contact te onderhouden met haar ex-vriend (omwille van hun zoontje )worden geblokkeerd, omdat haar ouders last ervaren van het feit dat moeder soms nerveus wordt van contact met vader.

Moeder heeft borderline persoonlijkheidsstoornis. Heeft goed inzicht in haar eigen problematiek, weet hier ook goed op te ageren en zoontje ontwikkelt zich ontzettend goed. Zoontje schijnt geen last te hebben van het feit dat moeder BPS heeft.
Moeder volgt al bijna een jaar therapie, is zeer gemotiveerd en welwillend, heeft grip op zichzelf en is zich bewust van haar valkuilen. Moeder heeft zélf om video-interactie-begeleiding gevraagd om in de gaten te houden of het contact tussen haar en haar zoontje goed blijft verlopen.
Zoontje staat sinds 12 april onder toezicht van Bureau Jeugdzorg.
Gezinsvoogd komt op huisbezoek, vertelt 'out of the blue' dat zoontje - ondanks dat het allemaal goed met hem gaat- uit huis geplaatst zal worden. MUHP aangevraagd bij kinderrechter.
Verzoekschrift is inmiddels binnen, BJZ geeft als reden aan dat moeder overvol zit met eigen problemen, dat er spanningen zijn tussen haar en haar ouders en dat er spanningen zijn tussen haar en vader. Plaatsing binnen netwerkpleeggezin, de ouders van moeder. Ondanks dat het om een UHP gaat, verandert er dus feitelijk gezien niets aan de situatie.
VREEMD????
Moeder is ingestort na het nieuws over de UHP. voelt zich zeer kwetsbaar, heeft bij haar ouders aangegeven zichzelf op dit moment niet te vertrouwen en omdat moeder weet dat ze agressief kan worden bij drankgebruik heeft ze aan haar ouders gevraagd om de drank achter slot en grendel te doen tot er meer duidelijk is over de situatie. Ouders weigerden dit, waardoor moeder in een impuls toch aan de drank ging, en agressief werd. Moeder is middels wet BOPZ opgenomen in een psychiatrische instelling.

Sindsdien is moeder dakloos. Moeder mag niet meer bij haar ouders inwonen. Moeder kan aantonen dat ze er ontzettend hard voor gewerkt heeft om een veilige plek voor haar en haar zoontje te regelen. Moeder kan aantonen dat ze er hard voor gewerkt heeft om een omgangsregeling tussen zoontje en vader te bewerkstelligen. Moeder valt alleen de agressieve bui van afgelopen zaterdag te verwijten. Moeder heeft er alles aan gedaan om dit te voorkomen. Moeder wil graag met zoontje opgenomen worden.
Wat zal de KR doen? Zal hij zwaar tillen aan de agressieve uitspatting? Of zal hij de omstandigheden ook meenemen?
Bekijk profiel Stuur privé bericht
Berichten van afgelopen:   
Plaats nieuw bericht   Plaats reactie Pagina 1 van 1

Tijden zijn in GMT + 2 uur


Wie zijn er online?
Leden op dit forum: Geen

U mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
U mag geen reacties plaatsen
U mag uw berichten niet bewerken
U mag uw berichten niet verwijderen
U mag niet stemmen in polls

Ga naar:  



Home | Over Rechtenforum.nl | Agenda | Visie | Downloads | Links | Mail deze site | Contact

Sites: Rechtennieuws.nl | Jure.nl | Maxius.nl | Parlis.nl | Rechtenforum.nl | Juridischeagenda.nl | Juridica.nl | MijnWetten.nl | AdvocatenZoeken.nl

© 2003 - 2018 Rechtenforum.nl | Gebruiksvoorwaarden | Privacyverklaring | RSS feeds