|
Auteur |
Bericht |
Dirk02
Leeftijd: 36 Geslacht:  Sterrenbeeld:  Studieomgeving (BA): UM
Berichten: 2
|
Geplaatst: ma 08 aug 2011 22:29 Onderwerp: inbeslagname rijbewijs in Frankrijk |
|
|
Afgelopen week ben ik op vakantie geweest naar Frankrijk. tijdens de autorit hiernaartoe werd ik staande gehouden door de gendarmerie.
Volgens hen reed ik 50 km te hard en moest mijn rijbewijs inleveren. Ook moest ik een boete van 750 euro betalen.
Uiteindelijk heb ik 175 euro betaald (ter plaatse) en is mijn rijbewijs ingenomen.
Bij het bureau heb ik een aantal formulieren moeten ondertekenen.
Waaronder een bewijs dat mijn rijbewijs nu bij de politie in frankrijk ligt.
Na navragen heeft de gendarmerie me verteld dat je gewoon in Nederland kon rijden zonder rijbewijs. Als je dit formulier maar bij de hand had. Is dit werkelijk zo, want ik kan het nergens terug vinden op het internet.
Tijdens het bezoek aan het politiebureau heb ik ook een brief gekregen dat ik in november voor verhoor terug moet komen naar Frankrijk, zodat ik kan verklaren waarom ik die dag te hard reedt.
Is dit een gebruikelijke procedure en heeft iemand dit weleens meegemaakt?
Het is een feit dat ik fout was door te hard te rijden.
Hoop dat iemand mij van serieuze feedback kan voorzien en mij kan vertellen wat ik het beste kan doen in deze situatie. |
|
|
|
 |
muttley
Leeftijd: 39 Geslacht:  Sterrenbeeld:  Studieomgeving (BA): JHAF
Berichten: 13
|
Geplaatst: wo 10 aug 2011 15:50 Onderwerp: |
|
|
dubbel |
|
|
|
 |
|