Gebruikersnaam:   Wachtwoord:   Gratis Registreren | Wachtwoord vergeten? Blog
Rechtenforum.nl
Rechtenforum.nl Rechtenforum.nl
 
Controle paneel
Registreren Registreren
Agenda Agenda
Help Help
Zoeken Zoeken
Inloggen Inloggen

Partners
Energie vergelijken
Internet vergelijken
Hypotheekadviseur
Q Scheidingsadviseurs
Vergelijk.com

Rechtsbronnen
Rechtspraak
Kamervragen
Kamerstukken
AMvBs
Beleidsregels
Circulaires
Koninklijke Besluiten
Ministeriële Regelingen
Regelingen PBO/OLBB
Regelingen ZBO
Reglementen van Orde
Rijkskoninklijke Besl.
Rijkswetten
Verdragen
Wetten Overzicht

Wettenbundel
Awb - Algm. w. best...
AWR - Algm. w. inz...
BW Boek 1 - Burg...
BW Boek 2 - Burg...
BW Boek 3 - Burg...
BW Boek 4 - Burg...
BW Boek 5 - Burg...
BW Boek 6 - Burg...
BW Boek 7 - Burg...
BW Boek 7a - Burg...
BW Boek 8 - Burg...
FW - Faillissement...
Gemw - Gemeente...
GW - Grondwet
KW - Kieswet
PW - Provinciewet
WW - Werkloosheid...
Wbp - Wet bescherm...
IB - Wet inkomstbel...
WAO - Wet op de arb..
WWB - W. werk & bij...
RV - W. v. Burgerlijk...
Sr - W. v. Strafrecht
Sv - W. v. Strafvor...

Visie
Werkgevers toch ...
Waarderingsperik...
Het verschonings...
Indirect discrim...
Een recht op ide...
» Visie insturen

Rechtennieuws.nl
Loods mag worden...
KPN bereikt akko...
Van der Steur wi...
AKD adviseert de...
Kneppelhout beno...
» Nieuws melden

Snellinks
EUR
OUNL
RuG
RUN
UL
UM
UU
UvA
UvT
VU
Meer links

Rechtenforum
Over Rechtenforum
Maak favoriet
Maak startpagina
Mail deze site
Link naar ons
Colofon
Meedoen
Feedback
Contact

Recente topics
Force justice ...
Uwv, zw en bet...
Briefadres bij...
verkiezingsbed...
Volkshuisevest...

Carrière
Boekel De Nerée
CMS DSB

Content Syndication


 
Het is nu vr 08 aug 2025 13:49
Bekijk onbeantwoorde berichten

Tijden zijn in GMT + 2 uur

Contract bepaalde tijd - Reorganisatie
Moderators: Michèle, StevenK, Moderator Team

 
Plaats nieuw bericht   Plaats reactie Pagina 1 van 1
Printvriendelijk | E-mail vriend(in) Vorige onderwerp | Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
Cboes



Leeftijd: 37
Geslacht: Man
Sterrenbeeld: Leeuw
Studieomgeving (BA): 

Berichten: 2


BerichtGeplaatst: wo 09 mrt 2011 20:09    Onderwerp: Contract bepaalde tijd - Reorganisatie Reageer met quote Naar onder Naar boven

Hallo,

Het bedrijf waarvoor ik werk zit op het moment midden in een reorganisatie (what's new tegenwoordig). Bestaande functies worden opgeheven en bijna identieke functies ontstaan of er worden werkzaamheden bij elkaar gedrukt.

Op het moment heb ik een contract voor bepaalde tijd. Per 1 september 2009 heb ik een contract voor 6 maanden gekregen welke werd verlengd per 1 maart 2010 voor 12 maanden. Dit contract is (zeer recent) per 1 maart 2011 verlengd met 3 maanden. Het laatste contract werd mij aangeboden naar aanleiding van een gesprek op 12 februari 2011, de reorganisatie was op dat moment al in volle gang!

Ik had zelf gesolliciteerd op een nieuw gecreerde functie daar mijn functie opgeheven zal worden. Vandaag 9 maart 2011 kreeg ik te horen dat ik afgewezen zou worden voor de nieuwe functie en mijn contract niet verlengd zou worden (afwijzing omdat ik niet goed genoeg gemotiveerd zou zijn).

Nu zijn er uiteraard de afgelopen 2 dagen veel meer mensen die te horen hebben gekregen dat zij het niet geworden zijn, mensen met vaste arbeidsovereenkomsten, maar daar zaten ook mensen met arbeidsovereenkomsten voor bepaalde tijd bij. Deze zijn per direct op non-actief gesteld en hoeven zich niet meer te vertonen bij het bedrijf.

Nu in mijn geval ligt het helaas net weer anders, van mij wordt verlangd dat ik de mensen die wel benoemd zijn voor de functie waarvoor ik gesolliciteerd heb om deze mensen te gaan opleiden t/m het einde van mijn arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd, dus t/m eind mei 2011.

Mijn inziens was het vantevoren bekend dat ik het niet zou worden, motivatie kun je niet binnen 2 weken veranderen lijkt mij, zij hebben mij misleid om nieuwe overeenkomst aan gaan voor de periode van 3 maanden puur alleen om het feit dat ik dan mensen kan gaan opleiden voor mijn eigen werkzaamheden waarna ze zonder problemen van mij af komen.

In mijn arbeidsovereenkomst staat dat ik wel werkzaamheden kan verrichten BINNEN dezelfde afdeling, maar hierbuiten wordt verder niets overgezegd, het gaat hier dus om het opleiden van mensen en niet om het verrichten van de werkzaamheden.

Mijn inziens is er hier onder andere sprake van handelen in strijd met goed werkgeverschap, wat kan ik het beste doen in deze situatie?

Uiteraard ben ik niet van plan om mensen in te gaan werken voor mijn eigen werkzaamheden om vervolgens afgescheept te worden met bedankt en tot ziens.


Laatst aangepast door Cboes op wo 09 mrt 2011 20:47, in totaal 1 keer bewerkt
Bekijk profiel Stuur privé bericht
Cboes



Leeftijd: 37
Geslacht: Man
Sterrenbeeld: Leeuw
Studieomgeving (BA): 

Berichten: 2


BerichtGeplaatst: wo 09 mrt 2011 20:44    Onderwerp: Contract bepaalde tijd - Reorganisatie Reageer met quote Naar onder Naar boven

dubbel
Bekijk profiel Stuur privé bericht
BG

BG

Leeftijd: 40
Geslacht: Man
Sterrenbeeld: Leeuw
Studieomgeving (BA): UvT
Studieomgeving (MA): UvT
Berichten: 1134


BerichtGeplaatst: wo 09 mrt 2011 21:03    Onderwerp: Reageer met quote Naar onder Naar boven

Het is wellicht vervelend voor je, maar ik zie geen enkel probleem in de werkwijze van je werkgever. Je hebt gewoon een derde tijdelijk contract gehad.
_________________
Mine!
Bekijk profiel Stuur privé bericht
Verstuur e-mail MSN messenger
Berichten van afgelopen:   
Plaats nieuw bericht   Plaats reactie Pagina 1 van 1

Tijden zijn in GMT + 2 uur


Wie zijn er online?
Leden op dit forum: Geen

U mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
U mag geen reacties plaatsen
U mag uw berichten niet bewerken
U mag uw berichten niet verwijderen
U mag niet stemmen in polls

Ga naar:  



Home | Over Rechtenforum.nl | Agenda | Visie | Downloads | Links | Mail deze site | Contact

Sites: Rechtennieuws.nl | Jure.nl | Maxius.nl | Parlis.nl | Rechtenforum.nl | Juridischeagenda.nl | Juridica.nl | MijnWetten.nl | AdvocatenZoeken.nl

© 2003 - 2018 Rechtenforum.nl | Gebruiksvoorwaarden | Privacyverklaring | RSS feeds