Gebruikersnaam:   Wachtwoord:   Gratis Registreren | Wachtwoord vergeten? Blog
Rechtenforum.nl
Rechtenforum.nl Rechtenforum.nl
 
Controle paneel
Registreren Registreren
Agenda Agenda
Help Help
Zoeken Zoeken
Inloggen Inloggen

Partners
Energie vergelijken
Internet vergelijken
Hypotheekadviseur
Q Scheidingsadviseurs
Vergelijk.com

Rechtsbronnen
Rechtspraak
Kamervragen
Kamerstukken
AMvBs
Beleidsregels
Circulaires
Koninklijke Besluiten
Ministeriële Regelingen
Regelingen PBO/OLBB
Regelingen ZBO
Reglementen van Orde
Rijkskoninklijke Besl.
Rijkswetten
Verdragen
Wetten Overzicht

Wettenbundel
Awb - Algm. w. best...
AWR - Algm. w. inz...
BW Boek 1 - Burg...
BW Boek 2 - Burg...
BW Boek 3 - Burg...
BW Boek 4 - Burg...
BW Boek 5 - Burg...
BW Boek 6 - Burg...
BW Boek 7 - Burg...
BW Boek 7a - Burg...
BW Boek 8 - Burg...
FW - Faillissement...
Gemw - Gemeente...
GW - Grondwet
KW - Kieswet
PW - Provinciewet
WW - Werkloosheid...
Wbp - Wet bescherm...
IB - Wet inkomstbel...
WAO - Wet op de arb..
WWB - W. werk & bij...
RV - W. v. Burgerlijk...
Sr - W. v. Strafrecht
Sv - W. v. Strafvor...

Visie
Werkgevers toch ...
Waarderingsperik...
Het verschonings...
Indirect discrim...
Een recht op ide...
» Visie insturen

Rechtennieuws.nl
Loods mag worden...
KPN bereikt akko...
Van der Steur wi...
AKD adviseert de...
Kneppelhout beno...
» Nieuws melden

Snellinks
EUR
OUNL
RuG
RUN
UL
UM
UU
UvA
UvT
VU
Meer links

Rechtenforum
Over Rechtenforum
Maak favoriet
Maak startpagina
Mail deze site
Link naar ons
Colofon
Meedoen
Feedback
Contact

Recente topics
Arno van Kesse...
Koopovereenkom...
Contract aanko...
schade veroorz...
teruggave inko...

Carrière
Boekel De Nerée
CMS DSB

Content Syndication


 
Het is nu za 25 okt 2025 23:25
Bekijk onbeantwoorde berichten

Tijden zijn in GMT + 2 uur

Wat te doen bij deze aankoop?
Moderators: Nemine contradicente, StevenK, Moderator Team

 
Plaats nieuw bericht   Plaats reactie Pagina 1 van 1
Printvriendelijk | E-mail vriend(in) Vorige onderwerp | Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
robbedoes22



Leeftijd: 43
Geslacht: Man
Sterrenbeeld: Stier
Studieomgeving (BA): HZe

Berichten: 35


BerichtGeplaatst: zo 20 dec 2009 19:34    Onderwerp: Wat te doen bij deze aankoop? Reageer met quote Naar onder Naar boven

Beste,

Op 5 augustus dit jaar heb ik hengelsportartikelen gekocht. Zonder al te diep in te gaan op hengelsportmateriaal probeer ik het gekochte uit te leggen.

het betreft een setje beetmelders. Soort van alarm dat afgaat als je beet krijgt. Deze 2 beetmelders heb ik vervolgens 1 x gebruikt waarna ze vast zijn blijven zitten op mijn rodpod. Dat is een hengelsteun waarop je deze beetmelders vastzet. Hierdoor moest ik met de beetmelders en een gedeelte van deze rodpod terug naar de winkel. In de winkel aangekomen kreeg de eigenaar ook niet de beetmelders er vanaf. Vervolgens stelde hij voor achter te laten zodat ze konden worden opgestuurd naar de betreffende fabrikant. Dit is dan ook gbeurd op 11 augustus.

Vervolgens hoorde ik er 6 weken niks van het was ondertussen al eind september en eindelijk zou het probleem verholpen zijn. Ik na de winkel en ja hoor 1 beetmelder was losgedraaid de ander die zat nog steeds vast aan de rodpod.... Fijn kon dus weer na de fabrikant. Begin november weer een email het probleem zou zijn opgelost. Ik ben in totaal een keer of 8 naar de winkel gereden steeds was hij dicht met een andere smoes of er hing gewoon helemaal geen briefje op de deur terwijl hij wel open had moeten zijn.

Nouja in elk geval is het nu al eind december en je raad het al geen reactie op telefoon geen reactie op emails en op zijn website staat te lezen dat hij "ziek" is en hoopt in februari weer open te gaan. Persoonlijk denk ik dat dit een smoesje is.

Maargoed ik ben een fanatieke visser die beetmelders kosten 170 euro die rodpod kost 160 euro die ik nu dus niet heb kunnen gebruiken aamngezien ik onderdelen mis. Uit alle ellende heb ik maar tweedehands wat spullen overgekocht om toch nog te kunnen gaan vissen.

Wat kan ik nu het beste doen om ervoor te zorgen dat ik die spullen zo snel mogelijk toch weer in mijn bezit krijg? Of kan ik mijn geld nog terug eisen aangezien ik het echt helemaal gehad heb ermee.
Bekijk profiel Stuur privé bericht
marionvangelder



Leeftijd: 38
Geslacht: Vrouw
Sterrenbeeld: Schorpioen
Studieomgeving (BA): 
Studieomgeving (MA): 
Berichten: 18


BerichtGeplaatst: ma 21 dec 2009 14:13    Onderwerp: Reageer met quote Naar onder Naar boven

In de wet staat dat u recht heeft op een deugdelijk product en dat u daar een bepaalde tijd normaal gebruik van kunt maken. artikel 17 van boek 7 BW

Als u geen gekke dingen gedaan heeft met deze beetmelders dan mag u er van uit gaan dat deze een langere tijd mee gaan. Als het product niet voldoet aan uw verwachtingen, omdat deze niet goed is, is de verkoper aansprakelijk.

Ik zou de verkoper een aangetekende brief sturen (ingebrekestelling) waarin je een termijn noemt dat je goederen gerepareerd terug wilt ontvangen. (een laatste kans om alsnog te presteren)..

Als de verkoper hier niet op reageerd zou ik het op wanprestatie gooien en dan kun je kiezen voor ontbinding van de overeenkomst ( hij product terug, jij geld terug), nakoming ( bijvoorbeeld een vervangend exemplaar) of schadevergoeding (omdat je al een vervangend product hebt moeten kopen)

ik hoop dat je hier iets aan hebt
Bekijk profiel Stuur privé bericht
Berichten van afgelopen:   
Plaats nieuw bericht   Plaats reactie Pagina 1 van 1

Tijden zijn in GMT + 2 uur


Wie zijn er online?
Leden op dit forum: Geen

U mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
U mag geen reacties plaatsen
U mag uw berichten niet bewerken
U mag uw berichten niet verwijderen
U mag niet stemmen in polls

Ga naar:  



Home | Over Rechtenforum.nl | Agenda | Visie | Downloads | Links | Mail deze site | Contact

Sites: Rechtennieuws.nl | Jure.nl | Maxius.nl | Parlis.nl | Rechtenforum.nl | Juridischeagenda.nl | Juridica.nl | MijnWetten.nl | AdvocatenZoeken.nl

© 2003 - 2018 Rechtenforum.nl | Gebruiksvoorwaarden | Privacyverklaring | RSS feeds