de Webmeester Webmeester
Leeftijd: 43 Geslacht:  Sterrenbeeld:  Studieomgeving (BA): EUR
Berichten: 15631
|
Geplaatst: vr 09 dec 2005 19:39 Onderwerp: Symposium Mensen Rechten en Gelijkheid en Pluriformiteit di 13 dec 2005 16:00 |
|
|
Op dinsdag 13 december 2005 vindt ter viering van Mensenrechtendag (10 december) en ter afsluiting van het vak Rechten van de Mens en Grondrechten voor de tweede keer een Mensenrechten symposium plaats op de Erasmus Universiteit Rotterdam. Vanaf 10.00 uur tot 15.30 presenteren verschillende deelnemers van het vak hun papers.
Vanaf 16.00 uur zullen twee gastsprekers vanuit verschillende invalshoeken ingaan op het thema gelijkheid en pluriformiteit in een multiculturele context. Professor Cees Flinterman, Universiteit Utrecht, directeur van het SIM en directeur van de Onderzoekschool Rechten van de Mens zal spreken over hoe het VN Comité ter uitbanning van discriminatie tegen vrouwen (CEDAW) met deze problematiek omgaat; Professor Han Enzinger, Erasmus Universiteit Rotterdam, zal ingaan op de veranderingen in het denken over pluriformiteit in Nederland. Er zal voldoende ruimte zijn voor discussie. Het symposium wordt om 18.00 uur afgesloten met een borrel in café De Smitse.
Locatie: Woudestein complex van de Erasmus Universiteit Rotterdam, Burgemeester Oudlaan 50 in gebouw T, zaal T3-21, vanaf 16.00 uur.
Voor meer informatie en aanmelding:
Uiteraard bent u van harte welkom om het symposium bij te wonen, u kunt zich opgeven bij mevrouw Gromicho Kok via gromicho@frg.eur.nl. |
|