|
Auteur |
Bericht |
RbP
Leeftijd: 52 Geslacht:  Sterrenbeeld: 
Berichten: 29
|
Geplaatst: di 31 jan 2012 16:17 Onderwerp: Nieuw besluit op bezwaar na rechterlijke uitpsraak |
|
|
In een beroepszaak betreffende een Wob-verzoek heeft de rechter het beroep gegrond verklaard. Het bestreden besluit is vernietigd en het bestuursorgaan is opgedragen binnen zes weken een nieuw besluit te nemen met inachtneming van het in de uitspraak overwogene.
Het nieuwe besluit op bezwaar houdt (volgens verzoeker) echter onvoldoende rekening met "het in de uitspraak overwogene".
Moet verzoeker nu opnieuw beroep aantekenen of gelden er andere (verkorte?) procedures? |
|
|
|
 |
dr.dunno
Leeftijd: 45 Geslacht:  Sterrenbeeld:  Studieomgeving (BA): UU Studieomgeving (MA): UU Berichten: 774
|
Geplaatst: di 31 jan 2012 18:17 Onderwerp: |
|
|
het hele circus begint dan gewoon weer opnieuw. _________________ Catapultum habeo. Isi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane! |
|
|
|
 |
cia76
Leeftijd: 89 Geslacht:  Sterrenbeeld:  Studieomgeving (BA): UvA Studieomgeving (MA): UvA Berichten: 1828
|
Geplaatst: vr 17 feb 2012 14:39 Onderwerp: |
|
|
Je kunt direct in beroep aangezien het een (nieuwe) beslissing op bezwaar is. Als er spoedeisendheid in het geding is kun je daarnaast een voorlopige voorziening aanvragen. |
|
|
|
 |
|