|
Auteur |
Bericht |
Ruby
Leeftijd: 56 Geslacht:  Sterrenbeeld: 
Berichten: 159
|
Geplaatst: za 27 mrt 2010 20:39 Onderwerp: Mediation |
|
|
Mijn man en zijn ex zijn doorverwezen naar mediation. Hadden zij hier niet in ingestemd had de rechter forensische mdiation gegeven. Ons verzoek om alles hierin mee te nemen is toegewezen, de ex wilde alleen mediation mbt de kinderen.
In het convenant dat destijds door de rechtbank is bekrachtigd stond dat de kinderen bij ons zouden wonen en dat ex geen ali hoefde te betalen maar dit ook niet zou eisen daar wij de huwelijkse schuld over hebben genomen. Het enioge dat zij moest terug betalen was de naheffing van de belasting.
Nu zijn we een jaar verder en de kinderen wonen bij moeder en wij betalen netjes KA. Mevrouw vond dit niet genoeg en eiste 1000 per maand meer dan dat wij betaalden. de rechter heeft hierop bepaald dat wij in principe genoeg betalen gezien de draagkrachtberekeningen, maar het belastingvoordeel kon er wel bij omdat dit voor ons niet veel uitmaakte.
Wat kunnen wij nu verwachten?
Omgang etc, dat gaat wel lukken denken wij maar waar het op zal struikelen is dat mevrouw 1500 pm wil van KA terwijl de wettelijke norm 1050 is. Mevrouw heeftz elf ook draagkracht maar cshrijft dit handig weg onder 1200 bijzondere uitgaven die zij niet kan onderbouwen. De rechter heeft haar verzoek afgewezen tijdelijk de KA te verhogen.
Daarnaast zegt ze de belastingaanslag niet te kunnen betalen, terwijl dit wel door haar mede is afgesproken in het convenant.
Wat als de mediation vastloopt door haar toedoen?? |
|
|
|
 |
cvb
Leeftijd: 72 Geslacht:  Sterrenbeeld: 
Berichten: 1159
|
|
|
|
 |
Ruby
Leeftijd: 56 Geslacht:  Sterrenbeeld: 
Berichten: 159
|
Geplaatst: di 06 apr 2010 14:53 Onderwerp: |
|
|
dat is niet bepaald een hoopvolle site  |
|
|
|
 |
cvb
Leeftijd: 72 Geslacht:  Sterrenbeeld: 
Berichten: 1159
|
Geplaatst: di 06 apr 2010 17:45 Onderwerp: Re: Mediation |
|
|
Ruby schreef: | Mijn man en zijn ex zijn doorverwezen naar mediation. Hadden zij hier niet in ingestemd had de rechter forensische mdiation gegeven. | Zoek 'forensische' op deze site van dezelfde auteur. |
|
|
|
 |
Ruby
Leeftijd: 56 Geslacht:  Sterrenbeeld: 
Berichten: 159
|
Geplaatst: do 08 apr 2010 17:16 Onderwerp: |
|
|
nog minder hoop vol..in de wetenschap dat la ex geen centimeter zal toegeven en op toevoeging zit.. wij mogen zelf betalen dus daarna mag de rechter gaanbepalen als er na 1 juli niets is gebeurt. Tot die tijd wordt de zaak aangehouden in de hoop dat de mediator een doorbraak kan vinden.
Het gaat la ex om 1 ding en dat is geld zien ten koste van alles.. |
|
|
|
 |
Gucci
Leeftijd: 60 Geslacht:  Sterrenbeeld: 
Berichten: 54
|
Geplaatst: do 08 apr 2010 22:35 Onderwerp: |
|
|
Ruby schreef: |
Het gaat la ex om 1 ding en dat is geld zien ten koste van alles.. |
Bij ons is dat ook zo en de mensen beginnen al te zeggen: neem je verlies en ga verder met je leven..........
Tja, makkelijk gezegd als je niet in zo'n situatie zit. Maar ja, wat is wijs??
Gucci |
|
|
|
 |
|