Gebruikersnaam:   Wachtwoord:   Gratis Registreren | Wachtwoord vergeten? Blog
Rechtenforum.nl
Rechtenforum.nl Rechtenforum.nl
 
Controle paneel
Registreren Registreren
Agenda Agenda
Help Help
Zoeken Zoeken
Inloggen Inloggen

Partners
Energie vergelijken
Internet vergelijken
Hypotheekadviseur
Q Scheidingsadviseurs
Vergelijk.com

Rechtsbronnen
Rechtspraak
Kamervragen
Kamerstukken
AMvBs
Beleidsregels
Circulaires
Koninklijke Besluiten
Ministeriële Regelingen
Regelingen PBO/OLBB
Regelingen ZBO
Reglementen van Orde
Rijkskoninklijke Besl.
Rijkswetten
Verdragen
Wetten Overzicht

Wettenbundel
Awb - Algm. w. best...
AWR - Algm. w. inz...
BW Boek 1 - Burg...
BW Boek 2 - Burg...
BW Boek 3 - Burg...
BW Boek 4 - Burg...
BW Boek 5 - Burg...
BW Boek 6 - Burg...
BW Boek 7 - Burg...
BW Boek 7a - Burg...
BW Boek 8 - Burg...
FW - Faillissement...
Gemw - Gemeente...
GW - Grondwet
KW - Kieswet
PW - Provinciewet
WW - Werkloosheid...
Wbp - Wet bescherm...
IB - Wet inkomstbel...
WAO - Wet op de arb..
WWB - W. werk & bij...
RV - W. v. Burgerlijk...
Sr - W. v. Strafrecht
Sv - W. v. Strafvor...

Visie
Werkgevers toch ...
Waarderingsperik...
Het verschonings...
Indirect discrim...
Een recht op ide...
» Visie insturen

Rechtennieuws.nl
Loods mag worden...
KPN bereikt akko...
Van der Steur wi...
AKD adviseert de...
Kneppelhout beno...
» Nieuws melden

Snellinks
EUR
OUNL
RuG
RUN
UL
UM
UU
UvA
UvT
VU
Meer links

Rechtenforum
Over Rechtenforum
Maak favoriet
Maak startpagina
Mail deze site
Link naar ons
Colofon
Meedoen
Feedback
Contact

Recente topics
Experience the...
Experience the...
Discovering Co...
Afstuderen - v...
Boetes CJIB ni...

Carrière
Boekel De Nerée
CMS DSB

Content Syndication


 
Het is nu do 25 dec 2025 4:39
Bekijk onbeantwoorde berichten

Tijden zijn in GMT + 2 uur

Gecorrigeerde cijfers, geen herziening besluit voorgesteld
Moderators: Michèle, Moderator Team

 
Plaats nieuw bericht   Plaats reactie Pagina 1 van 1
Printvriendelijk | E-mail vriend(in) Vorige onderwerp | Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
JackyX



Leeftijd: 45
Geslacht: Man
Sterrenbeeld: Kreeft


Berichten: 1


BerichtGeplaatst: di 11 dec 2012 15:54    Onderwerp: Gecorrigeerde cijfers, geen herziening besluit voorgesteld Reageer met quote Naar onder Naar boven

Hallo,

Ik heb de volgende casus. In hoeverre maakt mijn vereniging kans om zijn gelijk te halen?

Onze gemeente (naam niet relevant) is reeds enige tijd om een privatisering van buitensportaccommodaties door te voeren, het betreft voornamelijk voetbalverenigingen. Daarbij wordt het veldenonderhoud voor de eerste vijf jaar gecompenseerd. Voor de berekening van de hoogte van de compensatie wordt gebruik gemaakt van de ledenaantallen en aantallen elftallen.

Nu de gemeenteraad de perspectiefnota heeft vastgesteld is ons gebleken dat onze jeugdleden/-elftallen volledig bij een andere vereniging zijn meegerekend. Kort gezegd betekent dit dat de collegavereniging een te hoog bedrag is toegezegd en ons te weinig. Nu weigert de gemeente om ons alsnog voor een hoger bedrag te compenseren. Daar komt nog eens bij dat de gemeente weigert om het toegezegde bedrag aan de betreffende collegavereniging naar beneden bij te stellen op basis van de juiste gegevens (zonder onze leden/elftallen dus). Als reden geeft de betreffende ambtenaar op dat het "eenmaal toegezegd is". Ons bekruipt het sterke vermoeden dat de betreffende ambtenaar bang is zijn eigen blazoen (nogmaals) te schenden.

De kredietaanvraag aan de gemeenteraad moet nog behandeld worden. Inhoudelijk zouden mijns inziens dus nog aanpassingen gedaan moeten kunnen worden.

Mijn vragen;
- Wat adviseert u ons zodat wij alsnog aanspraak maken op het deel waar wij volgens de cijfers recht op hebben?
- Heeft een gemeente het recht om een toegezegd bedrag naar beneden bij te stellen wanneer blijkt dat de gehanteerde cijfers niet de juiste waren? (de ambtenaar beweert dat dit zeer lastig zal gaan)

Bij voorbaat dank voor reacties.

Met vriendelijke groet,

JackyX
Bekijk profiel Stuur privé bericht
marja.verstralen



Leeftijd: 44
Geslacht: Vrouw
Sterrenbeeld: Steenbok


Berichten: 1100


BerichtGeplaatst: di 11 dec 2012 19:59    Onderwerp: Reageer met quote Naar onder Naar boven

Dit ligt nogal voor de hand, maar bezwaar aantekenen en als dat niet lukt in beroep gaan tegen het besluit op bezwaar bij de bestuursrechter.
Bekijk profiel Stuur privé bericht
cia76

cia76

Leeftijd: 90
Geslacht: Man
Sterrenbeeld: Weegschaal
Studieomgeving (BA): UvA
Studieomgeving (MA): UvA
Berichten: 1831


BerichtGeplaatst: di 11 dec 2012 22:15    Onderwerp: Reageer met quote Naar onder Naar boven

Het lijkt erop dat je het bijna belangrijker vindt dat het bedrag van de andere club naar beneden wordt bijgesteld in plaats van dat jullie bedrag omhoog gaat. Ik zou in ieder geval ook schriftelijk mijn bezwaren kenbaar maken. Pas als er echte besluiten liggen kun je formeel in bezwaar. Is er trouwens wel een besluit straks of is het een kweste van onderhandelen met een overeenkomst? In het laatste geval zou je toch kunnen afzien van de overeenkomst of is dat station al gepaseerd?

Wat mij in deze fase van de procedure nog belangrijker lijkt is dat de gemeenteraad hiervan op de hoogte wordt gebracht. Een kort briefje aan alle leden van de Raad richten aan de griffier van de gemeente lijkt me dan verstandig. Doe hiervan een cc aan het college zodat ze jouw signalen niet zo maar kunnen negeren.
Bekijk profiel Stuur privé bericht
Berichten van afgelopen:   
Plaats nieuw bericht   Plaats reactie Pagina 1 van 1

Tijden zijn in GMT + 2 uur


Wie zijn er online?
Leden op dit forum: Geen

U mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
U mag geen reacties plaatsen
U mag uw berichten niet bewerken
U mag uw berichten niet verwijderen
U mag niet stemmen in polls

Ga naar:  



Home | Over Rechtenforum.nl | Agenda | Visie | Downloads | Links | Mail deze site | Contact

Sites: Rechtennieuws.nl | Jure.nl | Maxius.nl | Parlis.nl | Rechtenforum.nl | Juridischeagenda.nl | Juridica.nl | MijnWetten.nl | AdvocatenZoeken.nl

© 2003 - 2018 Rechtenforum.nl | Gebruiksvoorwaarden | Privacyverklaring | RSS feeds