Gebruikersnaam:   Wachtwoord:   Gratis Registreren | Wachtwoord vergeten? Blog
Rechtenforum.nl
Rechtenforum.nl Rechtenforum.nl
 
Controle paneel
Registreren Registreren
Agenda Agenda
Help Help
Zoeken Zoeken
Inloggen Inloggen

Partners
Energie vergelijken
Internet vergelijken
Hypotheekadviseur
Q Scheidingsadviseurs
Vergelijk.com

Rechtsbronnen
Rechtspraak
Kamervragen
Kamerstukken
AMvBs
Beleidsregels
Circulaires
Koninklijke Besluiten
Ministeriële Regelingen
Regelingen PBO/OLBB
Regelingen ZBO
Reglementen van Orde
Rijkskoninklijke Besl.
Rijkswetten
Verdragen
Wetten Overzicht

Wettenbundel
Awb - Algm. w. best...
AWR - Algm. w. inz...
BW Boek 1 - Burg...
BW Boek 2 - Burg...
BW Boek 3 - Burg...
BW Boek 4 - Burg...
BW Boek 5 - Burg...
BW Boek 6 - Burg...
BW Boek 7 - Burg...
BW Boek 7a - Burg...
BW Boek 8 - Burg...
FW - Faillissement...
Gemw - Gemeente...
GW - Grondwet
KW - Kieswet
PW - Provinciewet
WW - Werkloosheid...
Wbp - Wet bescherm...
IB - Wet inkomstbel...
WAO - Wet op de arb..
WWB - W. werk & bij...
RV - W. v. Burgerlijk...
Sr - W. v. Strafrecht
Sv - W. v. Strafvor...

Visie
Werkgevers toch ...
Waarderingsperik...
Het verschonings...
Indirect discrim...
Een recht op ide...
» Visie insturen

Rechtennieuws.nl
Loods mag worden...
KPN bereikt akko...
Van der Steur wi...
AKD adviseert de...
Kneppelhout beno...
» Nieuws melden

Snellinks
EUR
OUNL
RuG
RUN
UL
UM
UU
UvA
UvT
VU
Meer links

Rechtenforum
Over Rechtenforum
Maak favoriet
Maak startpagina
Mail deze site
Link naar ons
Colofon
Meedoen
Feedback
Contact

Recente topics
Force justice ...
Briefadres bij...
verkiezingsbed...
Volkshuisevest...
Top Notch Qual...

Carrière
Boekel De Nerée
CMS DSB

Content Syndication


 
Het is nu zo 03 aug 2025 22:11
Bekijk onbeantwoorde berichten

Tijden zijn in GMT + 2 uur

Ik heb advies nodig.
Moderator: Moderator Team

 
Plaats nieuw bericht   Plaats reactie Pagina 1 van 1
Printvriendelijk | E-mail vriend(in) Vorige onderwerp | Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
penaja



Leeftijd: 51
Geslacht: Vrouw
Sterrenbeeld: Vissen


Berichten: 1


BerichtGeplaatst: zo 05 dec 2010 14:54    Onderwerp: Ik heb advies nodig. Reageer met quote Naar onder Naar boven

Hallo allemaal,

Ik ben nieuw hier en heb mij bewust aangemeld op dit forum omdat ik graag advies zou willen hebben.
Het gaat om het volgende:

Mijn broer heeft een relatie gehad en heeft ook met deze dame samengewoond. ruim 2 jaar geleden is deze relatie beëindigd en zijn ze ieder hun eigen weg gegaan. Mijn broer heeft het financieel erg moeilijk gehad en zelf een aantal maanden geen of erg weinig inkomsten gehad. Nu werkt hij als internationaal chauffeur en heeft deze week zijn eerste loon ontvangen.

Zaterdagavond belde hij dat er door zijn ex vrijdagavond ruim 800 euro per telefoon van zijn rekening is gehaald, de naam van zijn ex staat bij de afboeking. Hierop heeft hij contact gehad met de bank met het verzoek om dit bedrag terug te vorderen, maar volgens de bank is diet mogelijk omdat de afboeking per telefoon is geweest.
Mijn broer heeft toen aangeifte gedaan bij de politie hier kreeg hij te horen dat het eigenlijk fraude is (?)

Vanmorgen belde hij dat er zaterdagavond weer 300 euro van zijn rekening is afgeboekt op dezelfde manier als vrijdagavond. Wederom heeft hij met de bank gebeld en zijn toegangscode verandert. De helpdesk medewerker heeft tegen hem gezegd dat hij dan het risico loopt dat zijn toegangscode geblokkeerd wordt wanneer zij weer geld op wil nemen. Dit neemt hij voor lief. Vanochtend heeft hij weer met de bank gebeld en toen bleek idd dat zijn toegangscode geblokkeerd was. Uiteraard gaat mijn broer, wanneer hij weer thuis is van het buitenland met de aangiftes naar de bank, maar dat geeft hem geen garantie dat hij zijn geld terug krijgt.

Er is nu 1100 euro van zijn rekening geschreven, wat kan hij nog meer doen om zijn geld terug te krijgen en te zorgen dat dit nooit meer gebeurt.
Graag zou ik hier wat advies van willen hebben.
Bekijk profiel Stuur privé bericht
HenkR

HenkR

Leeftijd: 56
Geslacht: Man
Sterrenbeeld: Tweelingen
Studieomgeving (BA): OU

Berichten: 1146


BerichtGeplaatst: wo 08 dec 2010 15:56    Onderwerp: Reageer met quote Naar onder Naar boven

Ik trap ff een open deur in: hij moet er in ieder geval spoedig voor zorgen dat niemand geld van z'n rekening kan halen. Hij kan overwegen om een nieuwe rekening te openen, dan is hij ook niet meer afhankelijk van eventuele fouten die de bank in de toekomst nog kan maken met zijn oude rekening en de daaraan gekoppelde afspraken. Hij kan ook een gesprek met de bank aangaan om nieuwe afspraken over z'n oude rekening te maken, dat moet dan wel duidelijk en 'op papier'.

Hoe hij de 1100 euro terug kan krijgen? Geen idee, daar heb ik geen verstand van. Het lijkt er op dat z'n ex van oude afspraken/voorrechten profiteert. In hoeverre de bank fout zat om aan de opdracht van z'n ex te voldoen en in hoeverre de ex fout zat om zich het geld toe te eigenen, weet ik niet. En in hoeverre daar bewijs voor te leveren is, weet ik ook niet. Op die vragen zal iemand anders antwoord moeten geven.
_________________
'Justice is supposed to be blind. But must it be stupid too?'
Bekijk profiel Stuur privé bericht
Berichten van afgelopen:   
Plaats nieuw bericht   Plaats reactie Pagina 1 van 1

Tijden zijn in GMT + 2 uur


Wie zijn er online?
Leden op dit forum: Geen

U mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
U mag geen reacties plaatsen
U mag uw berichten niet bewerken
U mag uw berichten niet verwijderen
U mag niet stemmen in polls

Ga naar:  



Home | Over Rechtenforum.nl | Agenda | Visie | Downloads | Links | Mail deze site | Contact

Sites: Rechtennieuws.nl | Jure.nl | Maxius.nl | Parlis.nl | Rechtenforum.nl | Juridischeagenda.nl | Juridica.nl | MijnWetten.nl | AdvocatenZoeken.nl

© 2003 - 2018 Rechtenforum.nl | Gebruiksvoorwaarden | Privacyverklaring | RSS feeds