Roelver
Leeftijd: 35 Geslacht:  Sterrenbeeld:  Studieomgeving (BA): UvT
Berichten: 1
|
Geplaatst: wo 01 sep 2010 14:45 Onderwerp: Kamerhuur beeindigen |
|
|
Beste mensen,
Ik heb een conflict met de huurbaas. Ik had een contract voor bepaalde tijd, maar in onderling overleg hebben wij het verbreken van het contract vervroegd, namelijk tot 10 augustus jl. Nu heb ik ook voorafgaand aan de huur borg moeten betalen. Echter, heeft de huurbaas nu een groot bedrag hier van ingehouden, omdat ik de huur van augustus en september niet heb betaald. Ik heb een maand van te voren gevraagd of we de huur vervroegd kunnen beeindigen, daaruit kwam vervolgens de datum 10 augustus. Maar nu houdt hij opeens vast aan de opzegtermijn van twee maanden en telt hij dus vanaf juli, omdat hij pas vanaf 1 september een nieuwe huurder had gevonden. Ik moet dus nu een 1,5 maand meer huur betalen, terwijl we mondeling als schriftelijk (lees bevestigingsmail) de datum 10 augustus hadden bepaald.
Hij heeft het geld nu dus al ingehouden van mijn borg. Kan ik het terugkrijgen?
Tevens heeft hij ook opeens een schoonmaakbedrijf laten komen (terwijl dit uiterst overdreven is) en wil hij hier geen factuur of kostenverdeling van sturen. Ook heeft hij 50 euro ingehouden omdat ik zogenaamd een tapijt had laten liggen. Echter lag deze er al en heb ik het geld dus wel teruggekregen.
Maar dat is ook leuk: hij heeft dus het tapijt verwijderd, terwijl ik volgens hem nog een huurcontract heb? Klopt aan beide kanten dus niet.
Groeten,
Roel |
|