Gebruikersnaam:   Wachtwoord:   Gratis Registreren | Wachtwoord vergeten? Blog
Rechtenforum.nl
Rechtenforum.nl Rechtenforum.nl
 
Controle paneel
Registreren Registreren
Agenda Agenda
Help Help
Zoeken Zoeken
Inloggen Inloggen

Partners
Energie vergelijken
Internet vergelijken
Hypotheekadviseur
Q Scheidingsadviseurs
Vergelijk.com

Rechtsbronnen
Rechtspraak
Kamervragen
Kamerstukken
AMvBs
Beleidsregels
Circulaires
Koninklijke Besluiten
Ministeriële Regelingen
Regelingen PBO/OLBB
Regelingen ZBO
Reglementen van Orde
Rijkskoninklijke Besl.
Rijkswetten
Verdragen
Wetten Overzicht

Wettenbundel
Awb - Algm. w. best...
AWR - Algm. w. inz...
BW Boek 1 - Burg...
BW Boek 2 - Burg...
BW Boek 3 - Burg...
BW Boek 4 - Burg...
BW Boek 5 - Burg...
BW Boek 6 - Burg...
BW Boek 7 - Burg...
BW Boek 7a - Burg...
BW Boek 8 - Burg...
FW - Faillissement...
Gemw - Gemeente...
GW - Grondwet
KW - Kieswet
PW - Provinciewet
WW - Werkloosheid...
Wbp - Wet bescherm...
IB - Wet inkomstbel...
WAO - Wet op de arb..
WWB - W. werk & bij...
RV - W. v. Burgerlijk...
Sr - W. v. Strafrecht
Sv - W. v. Strafvor...

Visie
Werkgevers toch ...
Waarderingsperik...
Het verschonings...
Indirect discrim...
Een recht op ide...
» Visie insturen

Rechtennieuws.nl
Loods mag worden...
KPN bereikt akko...
Van der Steur wi...
AKD adviseert de...
Kneppelhout beno...
» Nieuws melden

Snellinks
EUR
OUNL
RuG
RUN
UL
UM
UU
UvA
UvT
VU
Meer links

Rechtenforum
Over Rechtenforum
Maak favoriet
Maak startpagina
Mail deze site
Link naar ons
Colofon
Meedoen
Feedback
Contact

Recente topics
Force justice ...
Uwv, zw en bet...
Briefadres bij...
verkiezingsbed...
Volkshuisevest...

Carrière
Boekel De Nerée
CMS DSB

Content Syndication


 
Het is nu do 07 aug 2025 13:49
Bekijk onbeantwoorde berichten

Tijden zijn in GMT + 2 uur

Man betrapt op affaire..kan ik hem het huis uit zetten?
Moderators: Nemine contradicente, Flash, StevenK, Moderator Team

 
Plaats nieuw bericht   Plaats reactie Pagina 1 van 1
Printvriendelijk | E-mail vriend(in) Vorige onderwerp | Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
vrouw



Leeftijd: 52
Geslacht: Vrouw
Sterrenbeeld: Tweelingen


Berichten: 1


BerichtGeplaatst: zo 25 jul 2010 18:41    Onderwerp: Man betrapt op affaire..kan ik hem het huis uit zetten? Reageer met quote Naar onder Naar boven

Na 18 jaar samen, waarvan 7 jaar getrouwd (koophuis, 2 kindjes)heb ik een rekening gevonden van een hotel waarna mijn man heeft toegegeven al weken een ander te hebben. Ondanks dat we in relatietherapie zaten, heeft hij niets gezegt en weken gelogen en bedrogen. Hij is niet van plan met haar te stoppen en we gaan dus scheiden.
Hij slaapt nu bij zijn ouders (of bij haar dat weet ik niet) maar is iedere dag de hele dag hier omdat hij een bedrijf is gestart vanuit onze garage. Hij moet hier dus zijn om te kunnen werken maar dat betekend dat hij overdag zijn 'oude' leventje heeft en s avonds naar zijn nieuwe leven stapt. Intussen moet ik hem iedere dag zien en dat is heel zwaar. Ik kan met twee kindertjes, een hond en een kat niet zomaar hier weg. Huizen via de woningbouw zijn er niet en particulier huren is te duur. Ik zit dus met hem opgescheept. Wat zijn nu mijn rechten?
Dit kan niet maanden zo doorgaan. Daar ga ik aan onderdoor

Verder nog een vraag. Aankomend weekend zouden we 2 weken op vakantie gaan. Nu heeft hij in eerste instantie gezegt dat ik dan maar alleen moet gaan maar kan hij dat later tegen mij gebruiken?
Na de vakantie staat er een afspraak bij een mediator, al vraag ik me af of dat gaat werken. Ik verwacht problemen zodra het over financien zal gaan..
Bekijk profiel Stuur privé bericht
hermanJ



Leeftijd: 44
Geslacht: Man
Sterrenbeeld: Waterman


Berichten: 237


BerichtGeplaatst: wo 28 jul 2010 4:01    Onderwerp: Reageer met quote Naar onder Naar boven

Wat is wijsheid?

Als je hem het "huis uit zet" (het is jullie huis, niet slechts het jouwe) dan moet hij ergens anders een ruimte huren om zijn bedrijf in voort te zetten. Ik weet niet of de garage een aparte opgang heeft, sanitair etc. Als dat zo is begrijp ik niet waarom je hem elke dag moet zien.

Om hem het huis uit te krijgen zal je een voorlopige voorziening moeten vragen aan de rechter. Of via de mediator wat regelen.
Bekijk profiel Stuur privé bericht
cvb



Leeftijd: 72
Geslacht: Man
Sterrenbeeld: Boogschutter


Berichten: 1159


BerichtGeplaatst: wo 28 jul 2010 8:43    Onderwerp: Reageer met quote Naar onder Naar boven

hermanJ schreef:
Wat is wijsheid?

Als je hem het "huis uit zet" (het is jullie huis, niet slechts het jouwe) dan moet hij ergens anders een ruimte huren om zijn bedrijf in voort te zetten.
Misschien is het een idee om een familielid te vragen als tussenpersoon te gaan optreden, alle persoonlijke en voor eigen gebruik benodigde spullen uit de garage te halen en de sloten van het huis, behalve die van de garage te vervangen?? (echtgenoot wordt natuurlijk niet het huis uitgezet; hij is daar al, min of meer, vertrokken).
Bekijk profiel Stuur privé bericht
tikSimone

tikSimone

Leeftijd: 59
Geslacht: Vrouw
Sterrenbeeld: Waterman
Studieomgeving (BA): EUR
Studieomgeving (MA): EUR
Berichten: 12147


BerichtGeplaatst: vr 30 jul 2010 15:20    Onderwerp: Reageer met quote Naar onder Naar boven

Hem het huis uitzetten kan niet. Sterker: als hij beslist om voortaan thuis te slapen mag je hem dat beslist niet weigeren. De "tip" die cvb je geeft om de sloten te vervangen moet je dus niet opvolgen, want het huis is jullie gezamenlijk eigendom en de man moet dus toegang hebben en houden.

Wanneer je van deze man wilt scheiden, dan kan ik je alleen maar adviseren je tot een goede echtscheidingsadvocaat te wenden om die scheiding dan ook zo spoedig mogelijk af te ronden. Deze advocaat kan je precies uitleggen wat er nu mogelijk is.

Ik hoop dat je de kracht zult hebben je woede en teleurstelling over je ontdekking in de schedingsprocedure wat terzijde te zetten, zodat jullie na die scheiding toch nog op een redelijke wijze met elkaar zullen kunnen omgaan. Je hebt immers kinderen.

Tot slot: toch maar en dan nu alleen of misschien met een vriendin op vakantie gaan kan gerust. Waarom niet?
_________________
Nait soez'n, moar doun!
Bekijk profiel Stuur privé bericht
Bekijk de homepage
cvb



Leeftijd: 72
Geslacht: Man
Sterrenbeeld: Boogschutter


Berichten: 1159


BerichtGeplaatst: ma 02 aug 2010 8:00    Onderwerp: Reageer met quote Naar onder Naar boven

tikSimone schreef:
Hem het huis uitzetten kan niet. Sterker: als hij beslist om voortaan thuis te slapen mag je hem dat beslist niet weigeren. De "tip" die cvb je geeft om de sloten te vervangen moet je dus niet opvolgen, want het huis is jullie gezamenlijk eigendom en de man moet dus toegang hebben en houden.
Daarvoor zal hij dan in het vervolg een afspraak moeten maken; niet aan te nemen is, dat hij daar zelf geen redenen voor kan bedenken.
Quote:
Ik hoop dat je de kracht zult hebben je woede en teleurstelling over je ontdekking in de schedingsprocedure wat terzijde te zetten, zodat jullie na die scheiding toch nog op een redelijke wijze met elkaar zullen kunnen omgaan. Je hebt immers kinderen.
M.i. zal TS daarom op al dan niet rechtmatige wijze duidelijk behoren te maken niet langer akkoord te zijn met de huidige praktijk.
Bekijk profiel Stuur privé bericht
sietske1980



Leeftijd: 45
Geslacht: Vrouw
Sterrenbeeld: Kreeft
Studieomgeving (BA): UvA
Studieomgeving (MA): UvA
Berichten: 551


BerichtGeplaatst: ma 02 aug 2010 21:24    Onderwerp: Reageer met quote Naar onder Naar boven

Ga naar een familierechtadvocaat en laat je voorlichten over een voorlopige voorziening. Die kun je aanvragen bij de rechtbank om de boel voorlopig te regelen totdat de echtscheiding afgerond is. Je kunt vragen om het uitsluitend gebruik van de woning, voorlopige toevertrouwing van de kinderen, omgangsregeling, kinder- en partnerali. Ex kan tegenverzoeken indienen en de rechtbank behandelt de zaak binnen enkele weken op zitting en zal een knoop doorhakken. Je hebt dus vrij snel duidelijkheid.
Bekijk profiel Stuur privé bericht
Berichten van afgelopen:   
Plaats nieuw bericht   Plaats reactie Pagina 1 van 1

Tijden zijn in GMT + 2 uur


Wie zijn er online?
Leden op dit forum: Geen

U mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
U mag geen reacties plaatsen
U mag uw berichten niet bewerken
U mag uw berichten niet verwijderen
U mag niet stemmen in polls

Ga naar:  



Home | Over Rechtenforum.nl | Agenda | Visie | Downloads | Links | Mail deze site | Contact

Sites: Rechtennieuws.nl | Jure.nl | Maxius.nl | Parlis.nl | Rechtenforum.nl | Juridischeagenda.nl | Juridica.nl | MijnWetten.nl | AdvocatenZoeken.nl

© 2003 - 2018 Rechtenforum.nl | Gebruiksvoorwaarden | Privacyverklaring | RSS feeds