pollewop1
Leeftijd: 48 Geslacht:  Sterrenbeeld: 
Berichten: 10
|
Geplaatst: di 26 mei 2009 9:12 Onderwerp: verkoop auto tijdens huwelijk |
|
|
Goedemorgen,
Toen mijn ex en ik uit elkaar gingen hebben wij afgesproken ieder zijn eigen auto te behouden.
Nu heeft mijn ex ten tijde dat wij nog gehuwd waren zijn auto weggedaan, en ik ook.
Inmiddels is de scheiding rond sinds 28 april, en wil hij de auto terug, die overigens nooit op zijn naam heeft gestaan (wij waren wel gehuwd in gemeenschap), ik heb ook nooit aanspraak gemaak top zijn auto.
Nu is het geval dat sinds de scheiding rond is, ik een procedure ben gestart om afstand te doen van de gemeenschap van goederen, deze is 1 dezer dagen rond. Dit is gedaan wegens schulden veroorzaakt door de ex.
De auto is verkocht voordat ik gescheiden was aan mijn ouders, zodat ik de kinderen eens behoorlijk kon aankleden, want ik ontvang geen alimentatie voor de kinderen, dit omdat de ex te weinig draagkracht daarvoor heeft.
Nu is mijn vraag eigenlijk, wat kan mijn ex beginnen tegen het feit dat ik de auto toen wij nog gehuwd waren, verkocht heb. (aan mijn ouders)
Alvast bedankt wederom. |
|