|
Auteur |
Bericht |
Ruby
Leeftijd: 56 Geslacht:  Sterrenbeeld: 
Berichten: 159
|
Geplaatst: ma 21 sep 2009 8:04 Onderwerp: verschillende bv's? |
|
|
Naar aanleiding van een eerdere vraag hier over hoeveel contracten ik binnen mijn arbeidsperiode heb gehad hadden jullie gezegd 4. Mijn werkgever geeft dit nu toe,maar op het overzicht blijkt dus nu dat ik mijn eerste kontract bij Naam Woonplaats heb gehad en de andere 3 Naam randstad.
Alles is hetzelfde bedrijf op mijn contracten wordt dit onderscheid niet gemaakt. Ik ben ook nooit op de hoogte geweest dat ik van de ene bv naar de andere ben overgedragen. Alles is toch dezelfde noemer?
Hoe zit dit? |
|
|
|
 |
StevenK Moderator
Leeftijd: 52 Geslacht:  Sterrenbeeld:  Studieomgeving (BA): OU Studieomgeving (MA): OU Berichten: 4108
|
Geplaatst: ma 21 sep 2009 8:47 Onderwerp: |
|
|
Het is juist om deze reden dat in de flexwet opeenvolgende werkgevers voor hetzelfde werk als één keten worden beschouwd en het aantal van maximaal drie tijdelijke contracten geldt over de gehele keten. |
|
|
|
 |
Ruby
Leeftijd: 56 Geslacht:  Sterrenbeeld: 
Berichten: 159
|
Geplaatst: ma 21 sep 2009 10:55 Onderwerp: |
|
|
Zo iets vermoed ik al, dank voor je antwoord |
|
|
|
 |
|