|
Auteur |
Bericht |
Gé
Leeftijd: 75 Geslacht:  Sterrenbeeld: 
Berichten: 14
|
Geplaatst: wo 15 apr 2009 14:26 Onderwerp: |
|
|
Er is een keuzevrijheid binnen het budget.
Een drietal advocatenkantoren is ons geadviseerd die meer voor de rechtsbijstandsverzekeraar werken , de zaak is op ons verzoek overgedragen aan één van die drie , het was echter geen verplichting om met één van hun in zee te gaan , we hadden ook met een ander in zee kunnen gaan.
Verder is het afwachten wat de werkgever gaat doen , een verzoek van verweer op een ontslagvergunningsaanvraag hebben wij nog niet ontvangen van het Uwv.
Gé |
|
|
|
 |
WimWest
Leeftijd: 125 Geslacht:  Sterrenbeeld: 
Berichten: 1040
|
Geplaatst: wo 15 apr 2009 19:42 Onderwerp: |
|
|
Probeer tel. contact te leggen met UWV, heb daar zelf een redelijk positieve ervaring mee qua wil om mee te werken/denken.
Ook bij de advocaat moet je niet altijd berusten en enigszins duidelijk aangeven wat je wenst. Vooral veel doorvragen, want men heeft nogal gauw de neiging om een soort standaardprocedure te volgen, die niet altijd het gewenste resultaat zal geven.
Nogmaals succes gewenst en prettig om eens een vervolg te horen. |
|
|
|
 |
Gé
Leeftijd: 75 Geslacht:  Sterrenbeeld: 
Berichten: 14
|
Geplaatst: ma 22 jun 2009 10:47 Onderwerp: |
|
|
Even een update van de voortgang,
Werkgever heeft ontslagvergunning aangevraagd en ook gekregen , het verweerschrift wat wij via de advocaat hebben laten opstellen met (volgens ons) steekhoudende argumenten heeft helaas niet mogen baten.
Het wachten is nu op de schriftelijke ontslagaanzegging door de werkgever. |
|
|
|
 |
WimWest
Leeftijd: 125 Geslacht:  Sterrenbeeld: 
Berichten: 1040
|
Geplaatst: ma 22 jun 2009 20:05 Onderwerp: |
|
|
De vergunning was wel te voorspellen, dat betekent niet dat de ex-werkgever niet schadeplichtig is. Recente uitspraken wijzen op een schadevergoeding die gelijk is aan de kantonrechtersformule door de werkgever schadeplichtig te stellen wegens het beeindigen van de overeenkomst. Is zeker een poging waard om te overleggen met de advocaat. Alleen bij een uitspraak van de kantonrechter kan niet in beroep gegaan worden, wel kan men naar de kantonrechter naar aanleiding van de beslissing om een vergunning te verlenen door het UWV. |
|
|
|
 |
|