Naar verwachting zal per 1 januari 2009 de nieuwe wetgeving personenvennootschappen worden ingevoerd. Deze nieuwe wetgeving zal de huidige wetgeving met betrekking tot de maatschap, de vennootschap onder firma en de commanditaire vennootschap vervangen.
Naast de privaatrechtelijke aspecten zijn aan deze nieuwe wetgeving ook fiscale consequenties verbonden, waar ook u in uw adviespraktijk mee zal worden geconfronteerd.
In deze middagcursus zal uitgebreid aandacht worden besteed aan de fiscale uitwerking die de nieuwe wetgeving met zich mee brengt, waarbij als introductie kort zal worden stilgestaan bij de privaatrechtelijke aspecten.
Bestemd voor
- (kandidaat)notarissen
- rechterlijke macht
- bedrijfsjuristen
- bedrijfsfiscalisten
- belastingadviseurs
- accountants
- medewerkers Belastingdienst
- medewerkers banken (adviseurs en juristen)
Sprekers
- mr. M.L.M. van Kempen
verbonden aan de Universiteit van Tilburg en het Wetenschappelijk Bureau van PricewaterhouseCoopers Belastingadviseurs
- mr. drs. J.L. van de Streek
docent Belastingrecht aan de Universiteit van Amsterdam, tevens verbonden aan Bureau Vaktechniek Ernst & Young Belastingadviseurs
Type bijeenkomst
Studiemiddag
Datum
Donderdag 13 november 2008
Tijd
12:30 - 17:15 uur
Prijs
€ 595,- excl. BTW, per persoon
Permanente educatie

FB: 4 punten
KNB: 4 punten
NIVRA: 4 punten
NFB: 4 punten
NOAB: 3 punten
CB: 4 punten fiscaal
Organisatie
Sdu Juridische Opleidingen
Locatie
Hotel Schiphol A4 Hoofddorp, routebeschrijving
Contact
Inhoudelijk:
mr. Marisol van Os
Congresmanager
Telefoon (070) 378 99 64
m.v.os@sdu.nl
Organisatorisch:
Fariel Abdoelhak
Congrescoördinator
Telefoon (070) 378 94 70
f.abdoelhak@sdu.nl
Folder bekijken
Programma
Meer informatie
Aanmeldformulier