gast01
Leeftijd: 46 Geslacht:  Sterrenbeeld: 
Berichten: 7
|
Geplaatst: vr 06 jun 2008 17:51 Onderwerp: |
|
|
Quote: | Maar even door je woorden heengelezen ziet het er dus naar uit dat het wel degelijk om een bestaand goed doel gaat. |
Ja en Nee, Ik heb geen bedrijfsgegevens od. van het buitenlandse goede doel het email adres is een gratis account net als hotmail.
Als je de naam van het goede doel intikt bij google krijg je 2 links die beide verwijzen naar een redactioneel stuk. Als ik geen conflict met/over hen zal hebben zal ik denken dat het bestaand is, in deze situatie denk ik dat het of bestaat maar dan om andere reden of dat de echte mensen van het goede doel er niet bewust van zijn, dat hun naam misbruikt wordt.
Even of-topic waar kan de verkopende partij mij maximaal mee belasten nadat er evt. een uitspraak van de kantonrechter is gekomen in mijn nadeel. De hoofdsom is onder de €200 |
|