de Webmeester Webmeester
Leeftijd: 43 Geslacht:  Sterrenbeeld:  Studieomgeving (BA): EUR
Berichten: 15631
|
Geplaatst: wo 29 sep 2004 0:34 Onderwerp: ‘Huwelijksvoorwaarden: geschiedenis, theorie en praktijk’ Van vr 22 okt 2004 9:30 tot en met vr 22 okt 2004 16:59 |
|
|
Op 22 oktober 2004 zal in Nijmegen het zesde notarieel/ historische congres plaatsvinden. Het thema van het congres is: ‘Huwelijksvoorwaarden: geschiedenis, theorie en praktijk’. In de ochtendzitting komt het historische aspect aan bod, met als prekers A.Fl. Ghelen, P.L. Nève en E.C. Coppens. De middagsessie zal op de praktijk gericht zijn, sprekers zijn dan M.J.A.van Mourik, B.E. Reinhartz en A.L.P.G. Verbeke. De lezingen worden gebundeld in een uitgave van Ars Notariatus. Deze bundel wordt gratis aan de deelnemers verzonden.
De kosten van deelname aan het congres bedragen 100 euro, het studententarief is 7,50 euro. Voor het bijwonen van de congresdag worden aan (kandidaat)notarissen vijf KNB-studiepunten toegekend. Indien men slechts een halve dag aanwezig is, kunnen twee studiepunten worden verkregen.
Locatie: Aula Maior, Radboud Universiteit Nijmegen
Voor meer informatie:
congres2004@jur.ru.nl of bel 024-3612088
Programma |
|