Gebruikersnaam:   Wachtwoord:   Gratis Registreren | Wachtwoord vergeten? Blog
Rechtenforum.nl
Rechtenforum.nl Rechtenforum.nl
 
Controle paneel
Registreren Registreren
Agenda Agenda
Help Help
Zoeken Zoeken
Inloggen Inloggen

Partners
Energie vergelijken
Internet vergelijken
Hypotheekadviseur
Q Scheidingsadviseurs
Vergelijk.com

Rechtsbronnen
Rechtspraak
Kamervragen
Kamerstukken
AMvBs
Beleidsregels
Circulaires
Koninklijke Besluiten
Ministeriële Regelingen
Regelingen PBO/OLBB
Regelingen ZBO
Reglementen van Orde
Rijkskoninklijke Besl.
Rijkswetten
Verdragen
Wetten Overzicht

Wettenbundel
Awb - Algm. w. best...
AWR - Algm. w. inz...
BW Boek 1 - Burg...
BW Boek 2 - Burg...
BW Boek 3 - Burg...
BW Boek 4 - Burg...
BW Boek 5 - Burg...
BW Boek 6 - Burg...
BW Boek 7 - Burg...
BW Boek 7a - Burg...
BW Boek 8 - Burg...
FW - Faillissement...
Gemw - Gemeente...
GW - Grondwet
KW - Kieswet
PW - Provinciewet
WW - Werkloosheid...
Wbp - Wet bescherm...
IB - Wet inkomstbel...
WAO - Wet op de arb..
WWB - W. werk & bij...
RV - W. v. Burgerlijk...
Sr - W. v. Strafrecht
Sv - W. v. Strafvor...

Visie
Werkgevers toch ...
Waarderingsperik...
Het verschonings...
Indirect discrim...
Een recht op ide...
» Visie insturen

Rechtennieuws.nl
Loods mag worden...
KPN bereikt akko...
Van der Steur wi...
AKD adviseert de...
Kneppelhout beno...
» Nieuws melden

Snellinks
EUR
OUNL
RuG
RUN
UL
UM
UU
UvA
UvT
VU
Meer links

Rechtenforum
Over Rechtenforum
Maak favoriet
Maak startpagina
Mail deze site
Link naar ons
Colofon
Meedoen
Feedback
Contact

Recente topics
Force justice ...
Uwv, zw en bet...
Briefadres bij...
verkiezingsbed...
Volkshuisevest...

Carrière
Boekel De Nerée
CMS DSB

Content Syndication


 
Het is nu wo 06 aug 2025 10:01
Bekijk onbeantwoorde berichten

Tijden zijn in GMT + 2 uur

Proces verbaal verkoop illegale datadragers
Moderator: Moderator Team

 
Plaats nieuw bericht   Plaats reactie Pagina 1 van 1
Printvriendelijk | E-mail vriend(in) Vorige onderwerp | Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
jeroen0304



Leeftijd: 41
Geslacht: Man
Sterrenbeeld: Ram


Berichten: 1


BerichtGeplaatst: wo 18 apr 2007 9:19    Onderwerp: Proces verbaal verkoop illegale datadragers Reageer met quote Naar onder Naar boven

Hallo,

Ik wil graag wat advies omtrent mijn strafzaak, deze wordt buiten de rechter om gedaan via de reclassering.
Nu ben ik van de week op gesprek geweest.
Het gaat om de verkoop van illegale cd's en dvd's ( wat niet mag, en ik zeker een straf verdien ) maar toch wil ik even het een en ander voorleggen.

Toen ik aan werd gehouden, heb ik in mijn verklaring gezegd dat ik ongeveer 4 jaar bezig was met deze praktijken, tenminste dat was mijn gedachten, ik wist het ook niet goed meer want op het moment van aanhouding was ik al ongeveer een half jaar gestopt.

Nu heb ik het laten uitzoeken en het is namelijk zo dat ik 2 jaar bezig ben geweest. Ik zou dit kunnen bewijzen aan de hand van mijn bankafschriften.
Kan ik hier nog wat aan doen?

Het is ook namelijk zo, ze hebben met een half jaar gecontroleerd en was iets van 2200 euro bijgeschreven en dat hebben ze dan teruggerekend hoeveel ik afgelopen 4 jaar verdiend zou moeten hebben. En dan kwamen ze op een bedrag van 22000 euro. En dit is bij lange na niet verdiend daarmee, dus dat vond ik vreemd en toen kwam ik erachter dat ik geen 4 jaar, maar 2 jaar hiermee bezig was.

De reclassering heb gezegd, dat mij een boete van tussen de 5000 en 10000 te wachten staat. En ik deze aan de hoge kant vind omdat ze van die 4 jaar uitgaan.

Kan iemand mij helpen? En heeft iemand eerder zo zaak meegemaakt? En hoeveel was de boete dan?

Als iemand mij kan helpen graag.
Bekijk profiel Stuur privé bericht
mieke2

mieke2

Leeftijd: 72
Geslacht: Vrouw
Sterrenbeeld: Steenbok


Berichten: 305


BerichtGeplaatst: wo 18 apr 2007 10:38    Onderwerp: Reageer met quote Naar onder Naar boven

Hallo Jeroen,

Als je, in de verwarring van het moment, jezelf benadeeld hebt door over 4 jaar te spreken terwijl het eigenlijk "maar" 2 jaar was dan moet je dat natuurlijk en zo spoedig mogelijk op tafel leggen.
Dus: de bewijzen die je zegt te hebben verzamelen, wees zuinig op de originelen!, en kopieën daarvan heel snel overhandigen aan wie het ook is (Reclassering?) die nu over een stukje van jouw toekomst beslissen. En vraag om een ontvangstbewijs, met datum, naam en functie van degene aan wie je e.e.a. geeft.

(Al rijst de vraag: als jij met bankafschriften komt, zou je daarmee dan anderen die met diezelfde praktijken bezig waren - of zijn - onbedoeld verraden? Kan de Reclassering daar misschien een oplossing voor vinden?)

Zelf heb ik nog nooit gehoord van strafzaken die buiten een rechter om via de Reclassering worden afgehandeld. Maar ik ben geen juriste, dus mogelijk ligt het aan mij. Wel ken ik de zgn. HALT-straffen, waar een OvJ (officier van justitie) ermee instemt een jongere buiten een echte vervolging te houden en een kans te geven z'n leven te beteren zonder een strafblad op te lopen. Maar wat jij hier beschrijft is geen HALT-traject (en wat je gedaan hebt met illegale CD's en DVD's leent zich niet voor HALT als je al (ruim) meerderjarig bent intussen).
_________________
...free as a bird...
Bekijk profiel Stuur privé bericht
Berichten van afgelopen:   
Plaats nieuw bericht   Plaats reactie Pagina 1 van 1

Tijden zijn in GMT + 2 uur


Wie zijn er online?
Leden op dit forum: Geen

U mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
U mag geen reacties plaatsen
U mag uw berichten niet bewerken
U mag uw berichten niet verwijderen
U mag niet stemmen in polls

Ga naar:  



Home | Over Rechtenforum.nl | Agenda | Visie | Downloads | Links | Mail deze site | Contact

Sites: Rechtennieuws.nl | Jure.nl | Maxius.nl | Parlis.nl | Rechtenforum.nl | Juridischeagenda.nl | Juridica.nl | MijnWetten.nl | AdvocatenZoeken.nl

© 2003 - 2018 Rechtenforum.nl | Gebruiksvoorwaarden | Privacyverklaring | RSS feeds