orderbevestiging : koop van auto
Selecteer berichten van
# tot #
Afdrukken

Rechtenforum.nl -> Civiel recht

#1: orderbevestiging : koop van auto Auteur: Stanleybob BerichtGeplaatst: zo 12 mrt 2006 11:51
    —
Ik hoop dat jullie me kunnen helpen.

Ik heb een 2ehandse auto gekocht. afgesproken: het bedrag en alvast aanbetaald dat die niet word verkocht aan een ander.

nou kom ik achter dat er aan de km.standen is geknoeid, zo ook de service boekjes van de auto (zoals een service op een datum dat op zaterdag valt, bij auto dealers zijn de werkplaatsen nooit op zaterdag open).
De garage bedrijf is een bekende van de politie. Ze hebben veel klachten met dit soort praktijk waargenomen bij deze garage.
ik heb immers nog niet volledig betaald. alleen een aanbetaling gedaan.

wat zijn mijn rechten om dit te ontbinden met in acht nemimg van een bedenktijd en eventueel mijn aanbetaling terug te krijgen.

Ik heb wel een orderbevestiging ondertekend. daarin staat kom ik nu pas achter:
Embarassed -bij weigering van afname van bovengenoemde auto (om welke reden ook) brengen wij u 20% van de aankoopprijs in rekening.

#2:  Auteur: abraxes BerichtGeplaatst: zo 12 mrt 2006 14:45
    —
Recent: rechter verbiedt manipulatie kilometersstand

LJN: AV0673,Voorzieningenrechter Rechtbank 's-Hertogenbosch, 136437 KG ZA 05-883

#3:  Auteur: Eva BerichtGeplaatst: zo 12 mrt 2006 16:43
    —
Ja maar die voorwaarde ( 20% van het aankoopbedrag betalen) geldt uiteraard niet als zij je hebben opgelicht. Dan kan de koop o.g.v oplichting wel gewoon ontbonden worden.

#4: Re: orderbevestiging : koop van auto Auteur: bona fides BerichtGeplaatst: zo 12 mrt 2006 17:38
    —
Stanleybob schreef:
Ik heb wel een orderbevestiging ondertekend. daarin staat kom ik nu pas achter:
Embarassed -bij weigering van afname van bovengenoemde auto (om welke reden ook) brengen wij u 20% van de aankoopprijs in rekening.

Maakt niet uit, die bepaling is onredelijk bezwarend en dus vernietigbaar.



Rechtenforum.nl -> Civiel recht

Tijden zijn in GMT + 2 uur

Pagina 1 van 1

© 2003 - 2005 Rechtenforum.nl