#1: N110a als bestuurder van een voertuig rijden, terwijl dez... Auteur: gschloozBerichtGeplaatst: vr 13 jan 2012 0:03
    —
N110a als bestuurder van een voertuig rijden, terwijl dez...
Selecteer berichten van
# tot #
Afdrukken

Rechtenforum.nl -> Rechtshulp

Stelling: Bezwaarschrift heeft succes.
Mee eens
50%
 50%  [ 1 ]
Niet mee eens
50%
 50%  [ 1 ]
Totaal aantal stemmen : 2

Ik heb zojuist een boete binnen gekregen met de code N110a; als bestuurder van een voertuig rijden, terwijl deze niet is voorzien van een over de gehele lengte gasdichte uitlaat.

Deze boete is uitgeschreven ongeveer een maand geleden door een agent die vond dat de uitlaat van mijn auto te veel herrie maakte. Het gaat om een mazda 323, met een standaard uitlaat.

De agent zei dus dat de uitlaat vrij veel geluid maakte, dit heb ik beaamt. Nu krijg ik een boete binnen voor een lekke uitlaat, echter is naar mijn mening dit nooit getest en heb ik nooit bevestigd. Het was ten tijde van het uitschrijven van de boete donker, en de agent heeft nooit onder de auto gekeken dus ik vind het een vreemde conclusie.

Denken jullie dat het kans van slagen heeft als ik bezwaar maak tegen de boete.

Als ik bezwaar maak kan dat dan nog vervelende consequenties voor me hebben zoals een verhoging van de boete oid.



Rechtenforum.nl -> Rechtshulp

Tijden zijn in GMT + 2 uur

Pagina 1 van 1

© 2003 - 2005 Rechtenforum.nl