Cancellen internetkoop
Selecteer berichten van
# tot #
Afdrukken

Rechtenforum.nl -> Civiel recht

#1: Cancellen internetkoop Auteur: dirkpeterstra BerichtGeplaatst: ma 24 okt 2011 21:18
    —
Hallo allemaal,

Een vriendin van mij heeft zojuist (twee uur geleden) twee producten in een webshop gekocht. Nu wilt zij van de koop af. Nu ben ik al aan het speuren gegaan op het net, maar ben nog niet een bevredigend antwoord tegen gekomen.

Waarschijnlijk krijgt ze binnen twee dagen een mail waarin ze de koop moet bevestigen. Ze kan ervoor kiezen om niet te reageren... vind ik zelf niet zo heel chique.

Daarnaast vraag ik me af of ze de koop kan herroepen. Ik las op het net dat er een bedenktermijn bestaat (8 dagen - retourkosten moet je dan wel betalen). Maar zij wilt de producten helemaal niet ontvangen.
Hebben jullie enig idee wat het beste is om te doen om toekomstige problemen uit de weg te gaan?

#2: Re: Cancellen internetkoop Auteur: bona fides BerichtGeplaatst: ma 24 okt 2011 22:39
    —
dirkpeterstra schreef:
Waarschijnlijk krijgt ze binnen twee dagen een mail waarin ze de koop moet bevestigen. Ze kan ervoor kiezen om niet te reageren... vind ik zelf niet zo heel chique.

Hoezo niet chique? Chiquer dan het product laten opsturen.

#3:  Auteur: Guthman BerichtGeplaatst: di 25 okt 2011 8:45
    —
Zie: http://www.jurofoon.nl/nieuws/weblog.asp?id=6079

#4:  Auteur: dirkpeterstra BerichtGeplaatst: wo 26 okt 2011 11:36
    —
Thanks jongens! Hier kan ik wat mee!



Rechtenforum.nl -> Civiel recht

Tijden zijn in GMT + 2 uur

Pagina 1 van 1

© 2003 - 2005 Rechtenforum.nl