Fout in online spel , support komt niet met oplossing
Selecteer berichten van
# tot #
Afdrukken

Rechtenforum.nl -> Informatie en technologie

#1: Fout in online spel , support komt niet met oplossing Auteur: sweetsally BerichtGeplaatst: di 19 jul 2011 11:23
    —
Hoi,

Mijn zoon en ik spelen beiden een online spel genaamd Grepolis. Wij hebben daar beiden een premium account en betalen hier dus voor.
Nu is het volgende probleem ontstaan. Mijn zoon heeft voordat hij in vakantiemodus ging extra vakantiedagen gekocht. Zijn nieuwe dagen waren voordat hij in vakantiemodus ging nog niet bijgeschreven.
Gisteren worden wij door anderen die het spel spelen erop gewezen dat mijn zoon steden verloor en dus uit vakantiemodus was.

Dus wij gingen online en dienden support in. Support gaf hier aan problemen met hun vakantiemodus te hebben.

Oke hebben we begrip voor maar wat voor oplossing ga je hiervoor aanbieden dan denk je dan?

Ik kreeg een bericht van support dat ze dit met hem zouden afhandelen. Vervolgens krijgt mijn zoon van hun te horen dat ze hem in geen geval tegemoet komen want hij is nu toch online?
Zijn account is inmiddels 1/3 kleiner door hun fout.

Dus toen ik hen hierop aanschreef aangezien mijn zoon minderjarig is kreeg ik het bericht dat ik me maar eens met mijn eigen zaken moest bemoeien.

Ik wil graag weten wat onze rechten zijn aangezien er nergens staat aangegeven dat je nieuwe vakantiedagen niet bijgeschreven krijgt als je zelf in vakantiemodus bent. En hun hier dus nalatig zijn in mijn ogen.

#2:  Auteur: sweetsally BerichtGeplaatst: di 19 jul 2011 11:25
    —
Oja vakantiemodus dagen zijn er 42 per jaar. Deze zijn in juli bijgeschreven. Echter heeft hij er nu nog 49 staan, dit betekend dus dat de gekochte vm dagen niet gebruikt zijn want ik had er 7 voor hem extra gekocht



Rechtenforum.nl -> Informatie en technologie

Tijden zijn in GMT + 2 uur

Pagina 1 van 1

© 2003 - 2005 Rechtenforum.nl