Stelling onderzoek
Selecteer berichten van
# tot #
Afdrukken

Rechtenforum.nl -> Criminologie

#1: Stelling onderzoek Auteur: mbrummer BerichtGeplaatst: di 01 mrt 2011 15:35
    —
Met een projectgroep hebben wij een onderzoeksstelling bedacht, waarover ik graag een aantal meningen zou willen horen. De stelling luidt:

"Zijn gevangenissen werkelijk een oplossing of wellicht zelfs een probleem ter preventie van crimineel gedrag?

Ik realiseer me dat deze hoofdvraag nog niet geheel concreet is, maar ik verdeel deze vraag vanzelfsprekend nog weer in subvragen. Kritiek is ook welkom natuurlijk (but keep it nice, please).

#2:  Auteur: hilde12 BerichtGeplaatst: di 01 mrt 2011 16:02
    —
Je zult je wel moeten realiseren dat gevangenissen niet bedoeld zijn voor preventie van crimineel gedrag.
Denk dat je daar wel vragen over zult krijgen.

#3:  Auteur: mbrummer BerichtGeplaatst: di 01 mrt 2011 18:34
    —
hilde12 schreef:
Je zult je wel moeten realiseren dat gevangenissen niet bedoeld zijn voor preventie van crimineel gedrag.
Denk dat je daar wel vragen over zult krijgen.

Ja klopt. Nu je het zo zegt is de vraagstelling waarschijnlijk inderdaad niet correct... Ga er nog eens even voor zitten Smile Bedankt voor je reactie iig!



Rechtenforum.nl -> Criminologie

Tijden zijn in GMT + 2 uur

Pagina 1 van 1

© 2003 - 2005 Rechtenforum.nl