Collegegeld Eur 2010-2011?
Selecteer berichten van
# tot #
Afdrukken

Rechtenforum.nl -> Nederlands Recht Voltijd

#1: Collegegeld Eur 2010-2011? Auteur: priyazinta BerichtGeplaatst: ma 31 mei 2010 18:23
    —
Volgend jaar dus vanaf 1 september 2010 verandert het bepalen van het collegeld:

EN IK BEN BANG!

Het wettelijk collegegeld bedraagt in 2010-2011: € 1.672,-. Het wettelijk collegegeld is verschuldigd door een EER-student die

a. blijkens het Centraal Register Inschrijvingen Hoger Onderwijs, bedoeld in artikel 7.52 van de WHW, voor een inschrijving aan een bacheloropleid ing niet eerder een bachelorgraad heeft behaald of voor een inschrijving aan een masteropleidin g niet eerder een mastergraad heeft behaald. Deze voorwaarde geldt niet voor een student die voor de eerste maal een opleiding op het gebied van onderwijs of gezondheidszor g volgt.

b. Woonachtig is in Nederland, België, Luxemburg of één van de deelstaten
Noord-Rijnland-Westfalen, Nedersaksen,en Bremen van de Bondsrepubliek Duitsland

c. Aanspraak maakt op Studiefinancie ring volgens de Wet Studiefinancie ring 2000 of de Surinaamse nationaliteit bezit.

Voor een volledige beschrijving zie Artikel 7.45 uit de Wet op het Hoger Onderwijs en Wetenschappeli jk Onderzoek

Zie de rest hier: http://www.eur.nl/inschrijven/scholier/collegegeld/collegegeldtarieven_2010_2011/


Ik ben bang voor punt C! Wat wordt er bedoelt met aanspraak maken op studiefinanciering? Stel je maakt daar geen aanspraak op OF de 7 jaar zijn voorbij? Is het bedrag van 1672 dan niet van toepassing en moet je dan dus meer betalen?

#2:  Auteur: John Locke BerichtGeplaatst: ma 31 mei 2010 22:02
    —
Wat is jouw situatie dan?

#3:  Auteur: Laurens02 BerichtGeplaatst: di 01 jun 2010 10:17
    —
Heb je ook verder gelezen?

Quote:
Het instellingstarief van € 1.672,- geldt voor:

Voltijdstudenten met een nationaliteit die deel uitmaakt van de Europese Economische Ruimte, Zwitserland of Suriname en die op het moment van inschrijving niet voldoen aan de graadvereiste of woonplaatsvereiste collegegeld;


Er wordt dus inderdaad een onderscheid aangebracht, maar (vooralsnog) niet ten nadele van de EER-student die geen stufi (meer) krijgt. De hogere tarieven (tot bijna € 30.000,-) zijn alleen op niet-EER studenten van toepassing.

#4:  Auteur: priyazinta BerichtGeplaatst: di 01 jun 2010 14:52
    —
Ik heb alles gelezen, maar hier staat nog steeds niet wat de studenten die niet voldoen aan het vereiste van geen aanspraak meer op stufi moeten betalen...waardoor ik het gevoel krijg dat je je niet meer kan inschrijven bij de erasus als je geen stufi ontvangt:

Het instellingstarief van € 1.672,- geldt voor:

Voltijdstudenten met een nationaliteit die deel uitmaakt van de Europese Economische Ruimte, Zwitserland of Suriname en die op het moment van inschrijving niet voldoen aan de graadvereiste of woonplaatsvereiste collegegeld;

#5:  Auteur: MikkieMuis BerichtGeplaatst: wo 09 jun 2010 17:30
    —
seg kalmeer 's.

je moet maar aan 1 voorwaarde voldoen: zijnde a of b of c. ik krijg ook geen stufi omdat ik teveel verdien maar ik betaal maar gewoon collegegeld hoor.



Rechtenforum.nl -> Nederlands Recht Voltijd

Tijden zijn in GMT + 2 uur

Pagina 1 van 1

© 2003 - 2005 Rechtenforum.nl