Teveel alcohol op brommer in Duitsland.
Selecteer berichten van
# tot #
Afdrukken

Rechtenforum.nl -> Strafrecht

#1: Teveel alcohol op brommer in Duitsland. Auteur: Lentekoning BerichtGeplaatst: ma 14 dec 2009 16:04
    —
In september ben ik (> 50 jaar) in Duitsland aangehouden op mijn bromfiets voor alcoholcontrole. Mijn promillage was 1,35 0/00 en bloedproef is door arts afgenomen. Door € 900, - te betalen hoefde ik niet op het politiebureau te blijven.
Nu heb ik een brief ontvangen van de Duitse justitie dat men mijn rijbewijs wil invorderen om een aantekening te maken volgens art. 111 a StPo.
Vraag: zijn er afspraken tussen de Duitse en Nederlandse justitie om een rijbewijs te kunnen invorderen
Wat zijn de consequenties van art 111 a StPO
Ik heb begrepen dat de Duitse politie mij de hoogste boete heeft opgelegd en dat ik waarschijnlijk geld kan terugvorderen. Wat is gebruikelijk in deze?
Elke informatie is welkom!
Alvast bedankt.



Rechtenforum.nl -> Strafrecht

Tijden zijn in GMT + 2 uur

Pagina 1 van 1

© 2003 - 2005 Rechtenforum.nl