oprekken arbeidsovereenkomst bepaalde tijd?
#1: oprekken arbeidsovereenkomst bepaalde tijd? Auteur: mutley
Geplaatst: wo 11 feb 2009 12:03
Hallo,
Zo als de meeste van jullie weten wordt een arbeidsovereenkomst bepaalde tijd na 3 contracten een arbeidsovereenkomst onbepaalde tijd (indien het contract dus voor de vierde keer wordt verlengd).
Mijn vraag is het volgende....
Indien iemand al een arbeidsovereenkomst voor een bepaalde tijd is aangegaan (voor de derde keer) en de werkgever en werknemer willen dit (laaste) contract oprekken van een 1/2 jaar naar 1 jaar. (dus met wederzijds goedvinding).
kan de werknemer zich dan later beroepen op het feit dat hij eigenlijk een 4e arbeidscontract heeft gekregen en dus voor onbepaalde tijd in dienst is of kan de werkgever dan zeggen. Nee we zitten nog steeds binnen de 36 maanden grends en je hebt nog 3 contracten gehad. Dus je hebt geen contract voor onbepaalde tijd?
Dank voor jullie tijd en moeite.
Gerben
|
#2: Auteur: mutley
Geplaatst: wo 11 feb 2009 12:37
#3: Auteur: menna
Geplaatst: wo 11 feb 2009 13:41
Ja je was erg duidelijk met je verhaal,en antwoord heb je je zelf al gegegeven
contr voor onbepaalde tijd dus
|
#4: Auteur: mutley
Geplaatst: wo 11 feb 2009 15:03
bedankt voor je antwoord
Ja dat lijkt het mijns inziens ook. Ik had wel gelezen dat je een contract voor 1 maand of minder zou kunnen verlengen.
weet iemand toevallig of hierover uitspraken te vinden zijn?
|
|