Schulden voor-na scheiding terwijl ex ervan profiteert
Selecteer berichten van
# tot #
Afdrukken

Rechtenforum.nl -> Burgerlijk recht

#1: Schulden voor-na scheiding terwijl ex ervan profiteert Auteur: Naca357 BerichtGeplaatst: wo 22 okt 2008 12:55
    —
Help, ik zou het erg waarderen, als jullie mij nuttig advies hierover zouden kunnen geven, ik ben radeloos en mijn advocaat werkt ook niet echt mee, met de optie's die ik zou kunnen hebben.

Ik ben al 2 jaar gescheiden van mijn ex-partner. Ik heb er in mijn eentje eindelijk voor gezorgd, dat het huis verkocht wordt. Nu blijft er een resterende schuld van 30,000; over. De bank wilt dat hele bedrag bij mij van mijn rekening in beslag nemen, door elke maand 1000 euro af te trekken van mijn salaris. Vooral als mijn ex geen baan heeft.

Hebben ze het recht dit te doen? Ik heb namelijk het laatste 2 jaar ook het huis afgelost. Terwijl we dat huis, maar 3 jaar hadden. Hij heeft tot nu toe, niks betaald. Is het dan mogelijk, dat ik hier alsnog voor moet betalen, terwijl hij geen inkomen heeft?

Kan iemand mij a.u.b. advies geven, over mijn mogelijkheden?

#2:  Auteur: sietske1980 BerichtGeplaatst: wo 22 okt 2008 15:05
    —
Jullie zijn waarschijnlijk beiden hoofdelijk aansprakelijk. Als er bij hem niks te halen valt, komt de bank bij jou. Je kunt daar verder niks mee, behalve dat je wellicht civiel je ex kunt aanspreken maar als hij een kale kip is heb je dr niks aan.



Rechtenforum.nl -> Burgerlijk recht

Tijden zijn in GMT + 2 uur

Pagina 1 van 1

© 2003 - 2005 Rechtenforum.nl