gescheiden zijn en betaling hypotheeklasten
Selecteer berichten van
# tot #
Afdrukken

Rechtenforum.nl -> Rechtshulp

#1: gescheiden zijn en betaling hypotheeklasten Auteur: nigel12 BerichtGeplaatst: wo 18 jul 2007 22:24
    —
Oktober 2006 ben ik gescheiden. Mijn ex is in december 2006 uit huis gegaan en heeft sindsdien een huurwoning. Ik ben zo stom geweest om vanaf december 2006 tot 1 juli 2007 de hypotheek en alle andere vaste lasten te blijven betalen.

Het huis is per 1 juli verkocht en de overwaarde is door 2 gedeeld. Ik heb mijn ex gevraagd mij de helft terug te betalen van de hypotheek gedurende deze maanden. Zij weigert dit. Kan ik hier nu nog iets mee? Ik kan aantonen dat ik degene ben die de kosten heeft betaald en vind dat dit van haar deel van de overwaarde af had moeten gaan.

Kan ik volgens de wet nog aanspraak maken op dit geld? Het huis stond immers op beide namen dus zou zij ook de helft van de kosten moeten betalen.

Ik hoop dat iemand me hiermee kan helpen !!

alvast bedankt.

Nigel

#2:  Auteur: LeChat BerichtGeplaatst: wo 18 jul 2007 22:28
    —
Stond er iets over de verdeling v/d lasten in de echtscheidingsbeschikking en/of het (eventuele) bijbehorende echtscheidingsconvenant?

#3:  Auteur: nigel12 BerichtGeplaatst: wo 18 jul 2007 22:47
    —
Nee er stond niets in vermeld over de verdeling van de lasten.



Rechtenforum.nl -> Rechtshulp

Tijden zijn in GMT + 2 uur

Pagina 1 van 1

© 2003 - 2005 Rechtenforum.nl