Dag van de gelijke beloning
Selecteer berichten van
# tot #
Afdrukken

Rechtenforum.nl -> Agenda

#1: Dag van de gelijke beloning
24-10-2006
Auteur: ergo sum
BerichtGeplaatst: ma 02 okt 2006 22:45
    —
Dinsdag 24 oktober 2006 organiseert de werkgroep ‘Gelijke beloning dat werkt!’ de eerste ‘Dag van de gelijke beloning’.

Activiteiten zijn:
  • Werklunches: de werkgroep organiseert verschillende werklunches in bedrijven en organisaties waar management en personeel in discussie gaan over gelijke beloning. U kunt dit ook in uw eigen bedrijf organiseren.
  • Er is een telefoonlijn beschikbaar voor vragen en meer informatie.
  • Groot gelijk loon debat met minister De Geus, vertegenwoordigers van centrale werkgevers en werknemersorganisaties, maar ook mensen van de werkvloer en gelijk loon specialisten. Ze gaan in debat over gelijk belonen en hoe je dat doet.
De dag vormt de afsluiting van een reeks activiteiten die zijn georganiseerd voor en door werkgevers en werknemers om gelijke beloning te bevorderen voor man, vrouw, allochtoon, autochtoon, parttimer, fulltimer.

De werkgroep ‘Gelijke beloning dat werkt!’ is door het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid ingesteld. In deze werkgroep maken vakbeweging en werkgeversorganisaties zich sterk voor de bewustmaking over beloningsverschillen en het uitbannen van ongerechtvaardigd beloningsonderscheid. Zij doen dit samen met de Nederlandse Vereniging voor Personeelsmanagement en Organisatieontwikkeling (NVP), de Nederlandse Vereniging voor medezeggenschap (NVvM) en de Commissie Gelijke Behandeling (CGB).

Voor meer informatie:
www.gelijkloon.nl

#2:  Auteur: tikSimone BerichtGeplaatst: di 03 okt 2006 7:49
    —
De part-timer is toch vaak belastingtechnisch beter af? Die houdt volgens mij relatief meer over aan het aantal uren dat hij/zij werkt (iets van: 80% werken en 85% van het geld krijgen ofzo).



Rechtenforum.nl -> Agenda

Tijden zijn in GMT + 2 uur

Pagina 1 van 1

© 2003 - 2005 Rechtenforum.nl